שלום,חדשה,בערך

legogras

New member
שלום,חדשה,בערך../images/Emo105.gif

הי קוראים לי מאיה. הייתי רוצה לדעת אם מישהו יכול לתת לי פרטים אל השיר leather מהדיסק הראשון של טורי. (על מי הוא נכתב?,למה הוא נכתב? למה בדיוק היא מתכוונת כאשר היא אומרת את המילה leather?)

XtinaFan

New member
גם אני הייתי רוצה לדעת.

בהתחלה חשבתי כשהיא אומרת Leather היא מתכוונת לפריט של סאדו-מאזו (או איך שלא קוראים לזה...הם משתמשים בהרבה עור) ובכך מזמינה אותו לעשות סקס בלי שום אהבה או רגש כלשהו. אבל אז אמרו לי ש-Leather זה פשוט מעיל עור שלה ושהיא פשוט רוצה ללכת משם.

לטורי יש נושא קבוע החוזר בשיריה

גברים. טורי נאנסה ע"י מעריץ שלה שהציע לה טרמפ חזרה הביתה באחת מהופעותיה. באחד מראיונותיה היא סיפרה שמאז האונס מערכות היחסים שלה עם גברים היו הרסניות. השיר לקוח מתוך האלבום " little earth quekes" שבחלק משיריו עוסק באונס אותו עברה (בשיר "me and a gun") וגם בשיר "laether" בו היא מבקשת מהאנס או הגבר איתו היא נמצאת לתת לה את המעיל כדי שהיא תוכל ללכת אחרי שכל מה שהוא רצה ממנה זה רק לשכב איתה והיא האמינה שקרו דברים אחרים. כשממש מנתחים את השיר ולעמים אצל טורי זה קשה כי המילים מורכבות,אפשר להתייחס לזה כעור,העור שלגופה שהיא מבקשת בחזרה אחרי שהוא פגע בה. וזז סוף להרצאה שלי. חן

פולין זאת פולין

נחמד אבל מתיש....חוזרים אליה רק בשביל טיול שורשים...מעבר לזה היא לא מרתקת,חשובה מבחינה יהודית,לא משמעותית מעבר לזה.

למעלה