שלום חדשה ישנה בפורום

תמרה01

New member
שלום חדשה ישנה בפורום

הנקתי בעבר את התאומים הגדולים שלי אבל בשילוב תמל וזה החזיק בסהכ שלושה חודשים . בסיבוב הזה כשהתאומים בני חודש אני מניקה מלא וממש רוצה להתמיד בפעמים הבודדות( אולי פעמיים) שיצאתי החוצה בעלי נתן תמל . חוצמזה רק יונקים. רוצה להניק יחד כדי לחסוך זמן אבל אם בעלי לא נמצא כדי להחזיק אחד בזמן שאני מסדרת את השני זה לא מצליח לי. איך טכנית אפשר להניק שניים יחד בלי להיעזר במישהו שיסדר אותם על החזה.
ואיך אני מוצאת זמן לשאוב אם הם אוכלים כל שעתיים וחצי ומרוקנים את השד? לשאוב כדי שיהיה בקבוק למי ששומר עליהם כשאני בסידורים.

תודה מראש

הי מזל טוב וברוכה הבאה שוב לכאן!!

כל הכבוד לך
על זוג נוסף של תאומים... סקרנית לדעת, בני כמה ה"גדולים" שלך?

נשמע שאת מניקה אותם ממש מסביב לשעון וזה נהדר, אל תדאגי על הפעם-פעמיים תמ"ל שניתנו, זה לא משמעותי אם זה לא תדיר ודי נדיר...
לגבי שאיבות - אני מבינה שאת צריכה את השאיבה כדי שתהיה לך אספקה למקרה שאת יוצאת או עסוקה במשהו/מישהו אחר?
לצורך זה הייתי ממליצה לך לשאוב במקרים שבהם יש לך תחושת מלאות ואת צריכה לרוקן קצת, למשל בלילה, או ממש לפנות בוקר.
את לא צריכה לשאוב שאיבה ארוכה , אלא כזאת של 7 -10 דק, עד שמפסיק לצאת החלב או עד שהרגשת ריקון. אני מאמינה שייצא מספיק.
את יכולה לעשות שאיבה אחת קבועה ביום או 1-3 שאיבות קטנות בזמנים משתנים לאורך היממה, למשל אחרי הנקות ואז ככה "לגייס" לך
כמויות קטנות של חלב ששמורות במקרר למיקרה חרום.
אם תתארי איך היום שלך נראה אולי נוכל יחד לחשוב על זמנים מתאימים...

כמה אתם נותנים בבקבוק. שימי לב שהכמויות חייבות להיות תואמות הנקה ובהאכלה איטית - כמה שוקלים הקטנטנים שלך?

לגבי הנקה משותפת - יש לך כרית הנקה לתאומים? ואם כן איזו ובאיזו תנוחה את מנסה?

תמרה01

New member
עונה

סדר היום שלי כיום הוא השכמה בחמש מהגדולים בני השנתיים ושמונה חודשים( סתם כי זו השעה שלהם מיום שנולדו..) . הנקה ראשונה בשש ומשם כל שעתיים וחצי בערך הנקה אני בבית עד שלוש וחצי שאז אוספת את הילדים מהגן כשבעלי נשאר עם הקטנים - לזמן הזה ולבוקר שלוקחת אותם לגן אני רוצה בקבוק כדי שההתארגנות עם הילדים הגדולים תהיה בנחת והם לא ירגישו את ההיסטריה שלי..
האמת שאני בכלל לא ישנה אלא בין הנקה להנקה ואין לי רצף נורמלי של שינה. אז ממשיכה להניק בערב בשמונה בערב בעשר בחצות וכן הלאה כל שעתיים עד למחרת. כשאת ההנקה בלילה משתדלת לעשות בשכיבה .
בבקבוק נותנים 60 ולא יותר גם אם הם רוצים זה רק כדי להרגיע עד שאגיע.
הם נולדו 2600 ו2100 אין לי מושג כמה שוקלים היום חודש אחרי אבל נראים טוב והבגדים סוף סוף יושבים עליהם נורמלי אז רואים שעלו במשרל וגם היציאות שלהם תכופות..
&nbsp
אין לי כרית לתאומים יש לי כריתי רגילה ליחיד. מניקה שהם שניהם מצדדי אבל הגב כואב לי ככה וכשאחד מתנתק אני לא ממש מצליחה להחזיר לבד.
&nbsp

לדעתי

לדעתי סדר היום שלך גדוש גם ככה וקשה לך אפילו לישון מרוב עבודה וטיפול בילדים, זה נורמלי וטבעי במצבך...
יש לך רגע ביום שבו השד מרגיש מלא מהרגיל? האם לפנות בוקר אולי? זה יכול להיות זמן שאיבה קבוע ואז את אוספת כמויות קטנות כדי שיהיה מה לתת להם כשאת "נעלמת" לשעה שעתיים, מה דעתך?
אם את על הנקה מלאה, גשי לטיפת חלב לבדוק משקלים.
לדעתי כרית ייעודית להנקת תאומים מאוד תעזור לך ותקנה לך יציבות.

fanta123

New member
וואו, כל הכבוד!!!

הגדול שלי בן 6 ואני לא מסתדרת...
יש לי מלא שאלות טכניות אם אפשר. בהתחלה ניסיתי להניק את שניהם, ואז אחד מהם ושני לתת למ"ל - כלום לא עבד. עכשיו שואבת ..
איך את מניקה טכנית? נגיד אחד יונק ומה עם השני? ואם הוא רוצה גם באותו זמן?
אצלי השני בכה בטירוף (זה שלא יונק) ולא ידעתי מה לעשות... זה היה ממש מלחיץ.
סליחה על הרבה שאלות, פשוט אני מנסה להבין איך עושים את זה...
ואם את מניקה כל שעתיים וחצי, אז אחד יונק 20-30 דקות, שני גם, ואז כבר ממש קרוב להנקה הבאה, לא?
אולי ניסיון שלך יעזור לי במשהו
תודה

למעלה