שלום חדשה...

לוסיג

New member
שלום חדשה...

לא לסבית, אבל רציתי לשאול אם יש מקום גם לאחות של גאה? או רק להורים?

Master Stav

New member
ברוכה הבאה

יש פה מקום לכולם כול מי שמוכן לפתוח את הראש ויחד להוות בסיס לעתיד טוב יותר שמח שאת פה

ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

סתו כבר ענה לך כל כך יפה, כל שנותר לי זה להציע לך שתיה חמה וופלים בטעם שוקולד

לוסיג

New member
איזה כיף..

הוא סיפר לי ולאמא שלי (אחותי הגדולה כבר ידעה ממזמן) אחרי ראש השנה. קיבלתי באהבה ואני מרגישה ממש מוזר מאז. לא יודעת איך לתאר זאת אבל לא יודעת מה קשה לי זה שהוא הומו או זה שהוא סבל את כל תקופת התיכון והצבא בהכחשה....בגלל זה ניכנסתי לקרוא איך הורים ובני משפתיהם התמודדו לאחר הוידוי. בכל זאת הוא סיפר שהוא שלם עם עצמו וטוב לו ועל כך אני שמחה מכיוון שאני לא יודעת איך זה לחיות כך הייתי רוצה לדעת עם זה קשה????? האם כשהוא יוצא עם בן זוג מגנים אותו ברחוב?? או איך הוא יביא ילדים?? ואם ירצה להתחתן, באיזה מקום בעולם ניתן להתחתן חתונה חד מינית? סליחה על כל השאלות, אשמח לתשובות.

חולפת2

New member
לוסיג, קודם כל, ברוכה הבאה../images/Emo24.gif

נשמע שאת אחות מדהימה, ועצם זה שאת כותבת שקיבלת באהבה- זה אומר הכל. זה מה שאחיך הכי הכי הרבה יצטרך מכם בזמן הקרוב. אהבה,והבנה, והכל יהיה בסדר! מותר לשאול בת כמה את?

אתמול בלילה

כתבתי לך תגובה ארוכה ומפורטת בה עניתי על שאלותייך, התגובה שלי משום מה לא נקלטה
נשמע שאתם משפחה חמה ומלוכדת, אני בטוחה שעם תמיכה ואהבה שאחיך יקבל בבית ומהמשפחה הוא יוכל להתמודד עם העולם כולו. ילדים אפשר לאמץ או בתהליך של פונדקאות.

JamesNox

New member
ברוכה הבאה! ../images/Emo140.gif

את מזכירה לי קצת את אחותי הקטנה והנפלאה, שתמיד אהבה אותי וקבלה אותי, ושאלות יש לה תמיד מכאן ועד השמיים... וזו מחמאה!
אז אחד אחד: האם זה קשה????? החיים קשים, יקירתי. יש פתגם שאומר שלכל אחד יש את החבילה שלו. במובנים מסויימים יותר קשה להיות הומו. אבל בכל מובן יותר קשה להיות בארון. האם כשהוא יוצא עם בן זוג מגנים אותו ברחוב?? זה מאד תלוי איפה אתה גר... אני גרתי בתל אביב לפני שנים, ועכשיו אני גר בניו יורק, ואף אחד לא מסתכל עלינו עקום... זוגי שיחיה חתיך מהמם, אז מבטים כאלו הוא מקבל... אבל ממרום כמעט 20 שנה מחוץ לארון אני יכול להגיד שהשיפור הוא תמידי. איך הוא יביא ילדים?? אני בחרתי בדרך העצלנית - לבן זוגי יש ילדה ממערכת יחסים קודמת, ואני אמצתי אותה. היא הבת שלי בכל מובן, השמש של חיי
ואהבתי הגדולה ביותר. קיימת גם האפשרות של פונדקאות, אימוץ, הורות משותפת עם אשה (סטרייטית רווקה, לסבית רווקה או בזוגיות - אלו האופציות המקובלות). אני מניח שעם השנים יהיו עוד אפשרויות שאנחנו לא מכירים היום. בתכלס האפשרויות די דומות אצל זוג סטרייטי שאחד מבני הזוג לוקה בעקרות. ואם ירצה להתחתן, באיזה מקום בעולם ניתן להתחתן חתונה חד מינית? אנחנו התחתנו בקנדה, יש כמה מדינות בארה"ב ובאירופה שמאפשרות נישואים. הנושא משתנה ומתפתח כל הזמן. הבנתי מדברייך שאחיך צעיר מאד (ממש אחרי צבא?). אני סמוך ובטוח שעד שיגיע לגיל שירצה להתחתן יהיו עוד המון המון אפשרויות.

לוסיג

New member
../images/Emo140.gifואוו תודה.

אני בת 25 ואחי בן 27 אני שמחה לשמוע ותמיד יש מה לעשות וכמובן שיש אפשרות לחתונה וחבל שפה אין! בקשר למשפחתי בנתיים רק אמא אחותי ואני יודעות למשפחה המורחבת עוד לא נספר עד שאבא יידע כרגע אמא שלי לא רוצה לספר כי הוא עבר ארוע מוחי קשה לפני כשנה והוא מפחדת שלא ישקע בדיכאון. אני קצת כעסתי משום שאני לא רוצה שאחי ימשיך לחיות בשקר עוד! הספיק לו עד עכשיו. אבל מצד שני גם בריאותו של אבא שלי חשובה לי ו...זהו היראה איך יזרמו העיניינים ומקווה רק לטוב. אני שמחה שניכנסתי לכאן נעים פה מאוד ותודה על ההקלות שלכם.

שירה910

New member
תל אביב ניו יורק או איך זה בתל אביב

אפשר לשאול אותך איך היה בתל אביב ? אני מבינה שזה היה מזמן ואולי דברים השתנו , אך חשוב לי לדעת האם יש הבדל גדול בין תל אביב לניו יורק למשל , בפתיחות אליך ולזוגיות גאה ? תודה . שירה .

JamesNox

New member
היינו עכשיו בחופשה בתל אביב

אולי זה פשוט הבטחון העצמי שלי בנושא, או זה שאני רגיל לחיים בניו יורק, אבל לא הרגשתי שום תשומת לב יוצאת דופן. מאחר ובילינו את החגים עם אחותי ובעלה, יצא לי גם לבלות אינספור ארוחות חג עם המשפחה המורחבת של גיסי וגם שם לא נרשמה תשומת לב יוצאת דופן. ומדובר בחמולה ישראלית ע-נ-ק-י-ת עם לא מעט מסורתיים (מה שגיסי קורא "חובשי כיפה סרוגה לבית הכנסת"). אבא של גיסי לקח את בתי ("הנסיכה") איתו לבית הכנסת יחד עם כל הנכדים שלו, ולא נראה שמטריד מישהו מי ומה ההורים שלה כל עוד הוכרזנו כ"משפחה". הכי מצחיק היה, ששנה שעברה באתי עם הבת שלי (בעלי החלים ממחלה ועוד היה אסור לו לטוס), וכל עשרות (אם לא מאות) הדודות של גיסי נזפו בי שהשארתי אותו לבד בחגים. כאילו, שני הומואים עם ילדה לא היה להן בעיה לעכל, אבל בשום פנים ואופן הן לא הצליחו להפנים שהוא לא יהודי. ומי שלא ראה בן אצילים אנגלי בארוחת חג אצל הדודים במושב, לא ראה דבר משעשע מימיו. במיוחד שהנסיכה, שבד"כ נצמדת אלינו בהמונים, מצאה מייד את הילדות הנחמדות ששיחקו איתה שנה שעברה ונעלמה איתן עד סוף הערב. איכשהו היא הצליחה לקבל את הגנים הישראלים הפרחחים שלי, צריך לבדוק לעומק איך...

למעלה