שלום יעל כץ

תלמ 300807

New member
שלום יעל כץ

"הפעלולון של טייני לאב הדו צדדי - כדורים במגוון גדלים ומרקמים (בד, קטיפה עור וכו')" יש כזה מוצר? אולי נקרא בשם אחר ,אני לא מוצאת באתר. מאיזה גיל מתאים? תודה

יעל כץ

New member
פעלולון דו-צדדי

ורד שלום, מאיפה הציטוט? יש, כלומר היה, פעלולון דו-צדדי של טייני לאב. כרגע הוא אזל, ונמצא אולי בחלק מהסניפים. אבל אין בו את החלק השני של המשפט (כדורים במגוון גדלים וכו'). תני לי יותר מידע ואנסה לעזור.

תלמ 300807

New member
למה ורד? חחחח

הציטוט הוא מאיזה הודעה של מישהי פעם בפורום שמליצה עליו בתור צעצוע לגיל חודשיים ,אין לי מושג לגבי פרטים נוספים היא פשוט המליצה על זה יש משהו בשילב עם כדורים במגוון מרקמים או משהו כזה ? מה היה בפעלולון והאם יש משהו שמחליף אותו? כרגע יש לנו בבית ,תגידי לי אם נראה לך מספיק לגיל חודשיים וחצי ג'ימיני של טייני לאב טרמפולינה פישר פרייס פעמוני רוח מובייל אור ותנועה משטח פעילות עם רעשן שמש סאסי ,בובה רכה,עוד רעשן ,תיבת נגינה ,ספר שחור לבן מבד מובייל לסל קל צעצוע לעגלה תודה

יעל כץ

New member
צעצועים לגיל חודשיים וחצי

שלום, צודקת, לא יודעת מאיפה ה'ורד' הגיעה... יש לך כל מה שצריך לגיל הזה. לגבי הפעלולון הדו-צדדי. גיל המינימום הוא 3 חודשים, ובדר"כ מתחילים ממש לתפעל אותו בסביבות 5 חודשים. את עדיין יכולה לראות אותו באתר של שילב (פעלולון אקטיביטי סנטר). אם תרצי אותו ואין בסניף שאליו נכנסת - בקשי שיאתרו אותו בסניף אחר. יש עדיין בחלק מהסניפים. מוצר מצוין, שלא ברור מתי יחזור למדפים.

יעל כץ

New member
פעלולון אקטיביטי סנטר

הוא יורד, זמנית אני מקווה, בגלל ענייני ייצור שלא קשורים לשילב.

lido31

New member
אקטיביטי סנטר

היי אם את עדיין מחפשת את האקטיביטי סנטר ואת מאזור המרכז ראיתי אותו בשילב עודפים בלוד.

למעלה