שלום יעל

roeyem

New member
שלום יעל

אני עתידה ללדת בחודש הקרוב ואני מתגוררת בארה"ב... כמה חברות שלי מהארץ רוצות לשלוח לי מתנה מהארץ לרגל הלידה, אני יודעת שזה קצת קשה...,אבל יש לך המלצה מה הן יכולות לקנות שאין פה? או אולי משהו חדש שיצא רק עכשיו והוא ממש ממש מומלץ, זה יכול להיות גם לגיל מאוחר יותר של 3-6... אגב- עתידה להיוולד לי בת... תודה רבה מראש!

יעל כץ

New member
מתנה ללידה

שלום, אכן קשה למצוא מוצרים מהארץ לארה"ב. ובכל זאת הנה כמה רעיונות של מוצרים ישראליים מקוריים: * מארז שירי ילדים - מארז של 5 דיסקים עם ביצועים מקוריים של 190 שירים (את יכולה לקבל יותר מידע כאן, באתר). מאד מומלץ. גם לך, גם לה. * מארז 'חלום קטן' - מארז של 4 דיסקים עם עיבודים מקסימים לתיבת נגינה של שירים ומנגינות. מאד פופולארי כאן, מאד מומלץ. משלים למארז הקודם. (לא עומד כמתנה בפני עצמה, אלא כמכלול של מגוון מתנות). * אם לא את מארז שירי הילדים (שמגיע עם חוברת מילים), אז ספר עם שירי ילדים. סביר שתרצי לשיר לה ופתאום תגלי שאת לא מכירה את המילים... * קשת מתכווננת לעגלה של טייני לאב. אין את זה בארה"ב, בכל אופן קשה מאד למצוא אותה וזוהי קשת מצויינת לעגלה. אם את יודעת כבר איזו עגלה תהיה לך, כדאי שתבקשי מהחברות שלך לברר אם הקשת מתאימה לעגלה (היא מתאימה למרבית העגלות, אבל בכל אופן כדאי לשאול). * מגבת פרפרים - מוצר ישראלי, שוב, מאד פופולארי כאן (לא צעצוע). אין כזה בארה"ב למיטב ידיעתי. אפשר אפילו לבקש שתי מגבות. אחת קטנה ואחת גדולה. ויש במגוון צבעים, כולל ורוד! * מינשא מסוג מינשארי - שעוטפים סביב הגוף (תתייעצי אם זה מתאים לך או לבן זוגך). * שמיכת פעילות של taf toys - בארץ זו קטגוריה פופולארית, בארה"ב - פחות. לא אוניברסיטה (gym - שיש בו קשתות עם צעצועים תלויים) - שאת זה תמצאי בשפע בארה"ב, אלא שמיכה גדולה בלבד, עבה, עם פעילויות. בארץ מרבים לשים את ה- gym על השמיכה, וגם להעביר את התינוק מה- gym לשמיכה, שמספקת סביבת פעילות שונה לתינוק. * ספרי ילדים ראשוניים כמו: בא אלי פרפר נחמד, איה פלוטו... שאפשר להתחיל ולהקריא בסביבות גיל 4-5 חודשים (ואפילו קודם). צריכה עוד? כתבי לי

roeyem

New member
תודה

יעל,ממש תודה על תשובתך המפורטת עד מאוד.... אני מקווה שאמצא שם משהו...

מזרון פעילות!

בארה"ב לא מכירים את זה, וזה דבר נפלא לחודשים הראשונים. יש מזרון מתקפל (נדמה לי שראיתי בשילב) שאני חושבת שאפשר יהיה לשלוח בדואר כחבילה, כי הוא מתקפל לגודל סביר. ילדתי את בני בארה"ב, וממש הצטערתי שאין לי מזרון פעילות בחודשים הראשונים

למעלה