שלום ישראל ושלום לחברי הפורום

ש איילת

New member
היי אישה

ניסיתי את זה פעם אחת..זה הרבה עבודה וחבל על הזמן...... על אותו זמן שדיברת עליו- לחיות.. קוראת וזורקת וכן הלאה.. והבלגאן כנראה יצומצם לתוך הארון.. עוד מעט הגרלת הלוטו. פעם בחודשיים אני ממלאת..איזו התרגשות. :) הנה עוד הימור: 13, 1, 22, 27, 33, 14,4 והמספר הנוסף....5. בהצלחה לכולם :) תודה

ש איילת

New member
אני מתלבטת בין ה 14 וה 4

יאללה שיהיה 4. ה 14 מבוטל. כי צ ר י ך רק 6.

ש איילת

New member
שלום לך דירסט, ערב טוב!

לרוב לא קשור לזיכרון קשור לידע. לצבור ידע.. יש דברים מעטים שקשורים לזיכרון. למשל היום ראיתי חבילת דפים (בתוך הערמה) שהדפסתי פעם מהמחשב כשעקבתי אחרי פורום שהיה פה פעם ונגמר. נראה לי שאני רצה לעבור על כל החבילה הזו לפני שאני זורקת. כי אני זוכרת שזה היה מרתק. ד"א, איסוף שקשור לזכרון יותר מרגש.. לילה נעים. איילת.

Deerest

New member
את זוכרת

איזו שאלה, בטח שאת לא זוכרת את חבל הטבור שחתכו לך (למי לא) לפני שנים? מאז אנחנו מחפשים כל הזמן משהו להיות מחוברים אליו. "סבלתי" מבעיה דומה של איסוף מידע כתוב במטרה להפוך אותו לידע כשארצה או כששאצטרך. כשהחלטתי "לעבוד" על זה לאט לאט זה נעלם. הסיבות מגוונות... קראתי כבר ואפשר לזרוק, מה שכתוב כבר לא רלוונטי, אם לא קראתי את זה שנה אז כבר לא צריך, זה כבר לא מעניין אותי, זה מעלה אבק ותופס מקום שאני צריך, סדרי עדיפויות וכו' אבל הסיבה העיקרית היא כניסת האינטרנט לחיים שלי (ושלנו), שם נמצא כל מה שאני חושב שארצה לדעת, תוך דקות ספורות. הבנתי שאת המדפים והמגירות העמוסות מידע קבוע, מעלה אבק ותופס מקום אפשר להמיר במחשב וספק אינטרנט (וכדאי שיהיה יציב ואמין) לא התנתקתי, לא זרקתי, רק החלפתי את מקורות המידע. כולנו, תמיד, נהיה מחוברים ל"משהו" שיתן לנו איזשהו סוג של בטחון, אם זה משהו חיצוני או משהו פנימי. לפני כשאת הולכת לזרוק את כל הניירת שיש לך בחדר/בבית תשאלי אותך מה חשוב לך, התוכן של הניירת או איסוף הניירת? אם זה התוכן אז באמת אפשר להחליף את מקור המידע ולהשיג בית פנוי יותר. אם זה לא התוכן, אז כנראה זה סוג של חבל טבור...

לא מבינה

איילת לשם מה את אוגרת דברים? מה שלא נגעת בו תקופה מסויימת השליכי לזבל! מה הבעייה לקרוא מאמרים באותו שבוע שמקבלים אותם? כמה זמן לוקח לקרוא מאמר? בשביל מה לדחות ולאגור? לא בריא לגור בבית / חדר שאוגרים בו דברים. ותראי למשל מה קרה לך עם חתיכת העיתון ששמרת לגבי הבשמים, בושם אחד כבר לא קיים השני השד יודע מה וכד'. ומה זה שאת אומרת שאינך יודעת איך לשלב בין עבודה לחיים? כ ו ל ם עובדים אז מה אין להם חיים מעבר לעבודה? ועוד איך יש !!! יש בני זוג, לפעמים יש ילדים, לפעמים בנוסף גם לימודים, יש משפחה, חברים/ות, חוגים, בילויים... משהו לא בסדר כאן! את צריכה להיות קלילה יותר, לזרום...

למעלה