שלום.יש לי שאלה בבקשה

לרה5

Well-known member
שלום.יש לי שאלה בבקשה

האם הומאופתיה יעילה בטיפול בדיכאון קליני?תודה רבה.

הילי RCHom

New member
הומיאופתיה לדיכאון

שלום לך, הומיאופתיה בהחלט יעילה בטיפול בדיכאון. אני יכולה לספר מהנסיון הקליני שלי, שטיפול הומיאופתי היטיב בצורה משמעותית, והוציא את המטופלים מהמצב הדכאוני, גם כאשר נטלו את תרופות אנטי דכאוניות ואנטי חרדתיות. מצבם הנפשי השתפר פלאים בזכות התכשיר ההומיאופתי, כך שבהמלצת המטפל הפסיכולוג או הפסיכיאטר, הורידו את מינון התרופות בהדרגה, עד שהפסיקו לקחת אותם לחלוטין. ממליצה מאוד. רפואה שלמה. הילי

לרה5

Well-known member
תודה רבה.

ברשותך אני אשאל עוד.המקרים שאת מתארת -האם היה מדובר בדיכאון קליני?ממש חוסר תיפקוד עד שכמעט בלתי אפשרי לקום מהמיטה?זה אומר שהם החלימו לגמרי?ולא לקחו יותר תרופות פסיכיאטריות גם בהמשך?הם עדיין במעקב אצלך?עדיין לוקחים את הטיפול ההומאופתי.?סליחה על כל השאלות.אבל זה ממש קריטי בשבילי.ותודה רבה מראש.

הילי RCHom

New member
טיפול בדיכאון

אכן היה מדובר בדיכאון כפי שאת מתארת- חוסר מוטיבציה, ירידה עד חוסר תפקוד, וכל התסמינים של דיכאון. חלק מהמקרים לוו גם בתסמינים נוספים, כמו חרדות. כאמור, הכל נפתר לאחר השימוש בתכשיר ההומיאופתי והם מרגישים טוב כיום. כמובן שכל מטופל קיבל תכשיר שונה בהתאם למצבו. לשאלתך הנוספת, חלקם עדיין במעקב ובאים לביקורת אחת לכמה חודשים, ואחרים יצאו לדרכם העצמאית לאחר שהתייצבו והם ללא טיפול כלשהו- הומאופתי או תרופתי- בהמלצת המטפל הפסיכיאטרי כמובן.

למעלה