שלום יש לי שאלה >>>>>>>>>

MiS liz

New member
שלום יש לי שאלה >>>>>>>>>

שלום כיצד מתאימים אבן?? על פי מה?? צריכים ורצנות,או על פי עדפה אישית (נגיד אבן שמושכת את העין) או בכלל על פי מזלות אני מזל דלי ונולדתי ב 7.2 איזה אבן תתאים לי תודהרבה ליזה

stoneage

New member
הי ליזה,

אבן מתאימים לפי האינטואיציה. את יכולה לקרוא על זה בכתבה שבפורום. הדרך הנכונה ביותר היא לקחת את האבן אליה נמשכים. מנסיוני, זו לרוב האבן הראשונה בה נוגעים. אנשים מסתובבים שלוש שעות בחנות שלנו ובסוף בוחרים באבן הראשונה בה נגעו. ניתן כמובן גם לכוון אותך בהתאם למה שאת רוצה מהאבן. גם אז חשוב להקשיב לאינטואיציה כי לאותה מטרה לכל אדם תתאים אבן אחרת. מזלות - יש אין סוף רשימות לפי מזלות. אני לא ממש ממליצה. קודם כל, אם את הולכת לפי מזלות אזי את צריכה את אותה האבן תמיד , כל החיים, וזה לא הגיוני כי אנחנו עוברים שינויים בחיים. שנית, כמו שציינתי יש המון רשימות ולכל מזל מאות אבנים וכל אבן מתאימה למספר מזלות. ושלישית, חשוב שתשקיעי קצת מהאנרגיה שלך בבחירת האבן ולא שמישהו יעשה את העבודה בשבילך ויגיד לך מה את צריכה. את יודעת בתוכך יותר טוב מכל מטפל. אם את ממש ממש מתעקשת.. פברואר (לפי הרשימה המקובלת על איגוד התכשיטנים האמריקאי)אמטיסט דלי: אקוומארין, קריספוראס, לברדורייט, לאפיס, אופל: כל אחת עובדת על משהו אחר והשאלה למה את זקוקה בשלב זה של חייך (חלק מן התכונות של חלק מהרשימה תוכלי למצוא באתר שלנו - יש לינק מהפורום)

למעלה