שלום...יש מישהו ב
?

moonkiss

New member
שלום...יש מישהו ב../images/Emo82.gif?

שלום שלום...ומזל"ט על הפורום ה "חדש".... באמת הגיע הזמן שיהיה פה פורום שיתמוך גם בנו... אז ככה... אני חדשה פה...וכבר כמה זמן קוראת אותכם...החלטתי להשמיע "קול" אני לומדת הנדסת מכונות תעופה במיכללה להנדסאים בת"א. במיסגרת פרויקט "רקיע". הייתי שמחה לישמוע אם יש פה אנשים שלומדים במיכללה...או את המיקצוע הזה.. וביכלל...שמעתם פעם על הפרויקט הזה? "רקיע"? אם כן, אני אשמח לישמוע מה אתם יודעים עליו! תודה ובהצלחה לכולם בבחינות הסימסטר!!!
נשיקות! moonkiss

Rogue Dragon

New member
מעניין

לא ידעתי שיש עתודה במכללות.... בכל זאת טוב לדעת אז מהו פרויקט רקיע????

moonkiss

New member
אז זהו...

שזה לא בידיוק עתודה... זה יותר כמו קד"צ...אין לי "מעמד" של עתודאית... אני לומדת 4 סימסטרים (שנה וחצי רצוף...) הנדסת מכונות תעופה ואז מיתגייסת ובזמן השירות לומדת עוד חצי שנה והשירות שלי יחשב כניסיון בתחום העבודה הזה... הפרויקט הוא מחיל האויר כך שהמסלול כבר מוכן לי...ישר להתגייס לחיל האויר ו"מובטח" לי לשרת במיסגרת המיקצוע הנילמד...סביר להניח שאני לא אהיה סתם פקידה ... מה שמעצבן זה שאין לנו סיבסוד נסיעות...חוץ מהנחת סטודנט...שהיא ממש מצחיקה... וזהו...עוד משהו? תאמת ציפיתי ליותר תגובות, וגם רציתי לישמוע אם יש פה אנשים ששמעו על הפרויקט הזה... נ.ב... המיכללה היא כמובן שלוחה של אוניברסיטת ת"א. moonkiss

למעלה