שלום כולם =) אממ תגידו מה בעצם

narutokun

New member
שלום כולם =) אממ תגידו מה בעצם

הולך בפורום הזה? מצטער אם זאת שאלה טיפשית אבל לא כתוב יותר מידי בהסבר =|

spectacular

New member
שלום לך,

איך הגעת לפה? חשבתי שכבר אין שילוט, מה זה =) ? לא שאלה טפשית בכלל אבל אין לי תשובה ממש, אנחנו פליטים,חיים במחתרת,זן בסכנת הכחדה, ממשיכים להתחבק אפילו שכיבו לנו את האור, חחחחחחח בוא תתקרב, לאן אתה הולך???? מה באמת אנחנו עושים פה ?
מישו יודע הלווווווווווווווו=========))))))))מצחן בעני...

../images/Emo6.gif

גם אני סקרנית לדעת איך הוא הגיע לכאן? אהבתי "זן בסכנת הכחדה" חחחח אולי גם בחיים

חברה,זה נראה חשוד כל העניין הזה..

רק לנו יש את המפתח לחדר הזה,אז הוא הגיע לכאן? איך אפשר להגיע לכאן,אפילו תוך כדי שוטטות? אפילו דרך גוגל,כבר אין פורום כזה............. אני מהמר שמדובר במישהי,או במישהו,שכבר מכיר אותנו...............

וברצינות גמורה.

אפשר כמה מילים על הפורום הזה? והלוואי שיכולתי לזרום עם ההומור רק שנראה לי שזו תהיה התפרצות בוטה. אז מהגולשים הקבועים, מה עושים בבית הזה?

spectacular

New member
שלום לך אתי,

לזרום עם ההומור- מומלץ מאוד, מה את רוצה לדעת על הפורום הזה, והאם תוכלי לספר לנו כיצד הגעת לכאן?

אתי,ברוכה הבאה!

בואי נדבר,זה הכל....הפורום הזה נועד במקור לפיתוח היכולת להעצמה אישית. והתגלגל לפורום של שיחות על החיים,פורום של אנשים שמעוניינים לשוחח על מצבים בחיים,מעשים ותיאוריות... מצטרף לשאלה של טל,כיצד הגעת אלינו? היי ברוכה,ברוכה הבאה!

שקדייה

New member
שלום, אפשר להצטרף גם?../images/Emo39.gif

אז אני אפתח את הודעתי הראשונה בפורום זה במעט אינופורמציה ארזה יפה יפה בצולפן ובסרט.. איך הגעתי לכאן?!?!?! הרי זה מה שאתם באמת רוצים לדעת... טוב, אז שמעתי על הפורום מחברה... אמרה לי כנסי ל913, ותמצאי מערת סתרים.. מערה שהמפתח אליה נזרק לים ובתוכה נכלאו כמה פליטים שבנתיים התסגלו לפליטות, ולקור, הדליקו מדורה קטנה, זרקו פנימה כמה קרטושקס, כמה בצלים, ויש מידי פעם אפילו מרשמלו על האש- בקיצור- שמייח
אז באתי לראות במה מדובר... נו? אז במה מדובר?!?!?

שלום לך,

ואיפה זה שסיפר לך עלינו? אנחנו מחפשים אותו עד היום... רוצה לשוחח איתנו? יש לך מה לאמר? קחי לך איזה קוקוס,חישבי על נושא,ושוחחי איתנו. בואי אפתח בשאלה,בכדי להתרשם ממך קצת,אם אפשר. למה הכרטיס שלך ריק? מי הפנה אותך אלינו? אם תעני לנו,תוכלי קצת להתקרב למדורה.

שקדייה

New member
עוזי, כמה שאלות.....

תראה עוזי, אתם אמנם פורום חורג במערכת התפוזית, איכשהו הגלו אתכם מרשימת המועדפים, אך עדיין... אל תטעה במה שכולם נוטים לטעות בו- זהו פורום פתוח באינטרנט ולא סלון ביתו של אף אחד, כך שבפועל, לך תדע כמה אנשים באמת יודעים, מציצים ועוקבים... לך תדע, אולי מי שסיפר לי על הפורום הוא דווקא איזה חבר ששמע עליו ממך?!?!? אתה יודע... אנחנו חיים בביצה קטנה מידי, רדודה מידי ובוצית מידי- אצל עמישראל אין סודות...
שמחתי לשמוע שאתה מעונין להתרשם ממני קצת, למרות הניסוח א-לה-ראיון-עבודה, אני אתן לך את התשובה הכנה ביותר... מה אומר עלינו הכרטיס האישי?- כלום בעצם... ואם היה כתוב לי חובבת התעמלות אירובית, בישול, סרטים ובת מזל גדי- מה היית יודע עלי? פחות ממה שאתה בטח יכול להסיק עלי מקריאה של סה"כ שתי הודעות כלום בנושא שום דבר שכתבתי כאן. האמת טמונה בסגנון, בצורת ההתבטאות, במילים, בחלוקה לפסקאות... כך לפחות אני רואה את הדברים. אגב, תודה על הקוקוס, תראה איך מקריאה של הודעה אחת כבר האינטואיציה שלך הובילה אותך להציע לי את אחד הדברים שאני הכי אוהבת (בלי שזה יהיה כתוב בכרטיס
). ומכוון שאני רואה שהנושא שהכי מטריד אותך חוזר גם בסוף- "מי הפנה אותך אלינו?" אם אני אגיד לך ששרה הפנתה אותי- זה יעזור?!?!? שתהיה שבת שלום ונתראה בשמחות

אני אחדש לך משהו עלי,שקדיה!

אין אף חבר שלי,שיודע שאני כאן. אני כאן,ממש כמו שאני בכל מקום אחר,ולכן לא מוצא טעם לשתף חברים שלי. למקומות כאלו לא מגיעים דרך המלצה,ורק לעיתים רחוקות מאד,המלצה יכולה להיות במקום! (עם קמץ מתחת לשתי האותיות הראשונות של המילה במקום) ד'ש חם לשרה. להתראות בשמחות!

שקדייה

New member
../images/Emo35.gif../images/Emo12.gif../images/Emo35.gif

טוב, תראה , אנחנו עוד לא ממש מכירים, אבל... כשלי יש סוס מנצח ביד- אני משתפת חברים. אם מצאתי משהו נחמד, משהו בכייף- למה שלא כולם יהנו? עכשיו, אל לחץ... זה לא שאני הולכת לפרסם את הפורום הזה בכל הארץ, כי כנראה שזה באמת לא מתאים לכאן. אז בנתיים אני אשמור על הקלף הזה צמוד לחזה.. אבל דע לך, שיש הרבה פורומים אחרים (כן, כן פה בתפוז...) בהם הוירטואליות היא כבר מזמן פאסה- כולם מכירים את כולם מכירים את כולם. המדיום המדהים הזה שנקרא פורומים עזר לי להרוויח את כמה מחבריי הטובים ביותר היום, הם כבר מזמן לא וירטואלים ואפילו קצת דחקו הצידה את אלו מ"העולם האמיתי". וסתם שאלה, כי באמת מעניי אותי להכיר אותך קצת יותר.. כתבת "אני כאן,ממש כמו שאני בכל מקום אחר,ולכן לא מוצא טעם לשתף חברים שלי"- אפשר פרשנות ותרגום? ושרה מוסרת לך ד"ש בחזרה...

כמובן,למה לא,שקדיונת?

אני נושם את הפורום הזה,כבר הרבה הרבה זמן בגלל מי שנמצא כאן,ולא בגלל הפורום עצמו. הדרך שאני מתקשר בה בפורום מתאימה לי מאד,ואם הייתי חושב שזה יתאים למי מחבריי הלא וירטואליים,הייתי אולי משתף. אין כאן שום שמירה של קלפים בחזה. הייתי מצפה דווקא ממך,שמדברת על "קלפים בחזה",(נשמע מחרמן קצת לא?)
לאמר בסך הכל מאין הגעת לכאן,כשנשאלת,ולא לענות,(וזה לגיטימי),בצורה שענית...ולמה אני מבקר אותך? כי את מדברת על קלפים בחזה,ולי נראה שאת יותר טובה ממני בכל מה שקשור לקלפים. אין לי בעייה עם חברים וירטואליים,שהפכו לאמיתיים,כבר קרה לי שפגשתי מנהלת פורומים,תוך חודש וחצי מיום שפגשתי אותה במדיה הזו,והיא הייתה מקסימה גם בפגישה,והיה סבבה....

שקדייה

New member
נפתחנו עוזי'לה....

סתבא שלי אמרה לי פעם... תדעי לך, תמיד תחשדי באנשים חשדנים... אז אולי אתה מחפש את הפלפול וההתחמקות שבדברים, אבל דע לך שקיבלת ממני תשובה נדירה באמיתותה ובישירותה בהתייחס למדיום שאנחנו נמצאים בו. אכן , הפנתה אותי לכאן חברה בשם שרה. אגב, למה זה באמת כל כך מטריד אותך? מה חשבת שיש פה איזו קונספירציית על? הגעתי לפורום הזה כי מישהי אמרה לי "סתכלי"... אל תיקח את זה כאילו פרצתי אליך הביתה..
ולמה אתה מבקר אותי באמת???
כי אני דווקא לא משהו בקלפים, אבל אלופה בשש בש
. מקווה שאתה יורד לסוף דעתי.. (נסה לחשוב בצורה ישירה על מה שכתבתי ולא להשליך עלי את עצמך..) לילה טוב, וחלומות נעימים.

אני לא חושב שקלטת אותי!

בינתיים עוד לא הספקתי ממש להתרשם ממך,אבל יש סיכוי קטן שתפתיעי אותי. אני אוהב שמפתיעים אותי! כשסבתא שלך דיברה עליהם,היא לא התכוונה אלי. אם היא היתה פוגשת בי,היינו חברים טובים,מבטיח לך. אני לא מוטרד,ולא מרגיש שפרצת לי הביתה,נהפוכו,אני מגיב לך באופן ישיר. אם יום אחד אפסיק להגיב להודעות שלך,כנראה שהפסקת לעננין אותי. אני מגיב מתוך עניין,ושואל מתוך עניין,ומתוך סקרנות אנושית. ואם אני אשליך את עצמי עלייך,יכול להיות לך מזה רק טוב,בהתחשב בעובדה שזה יקרה אחרי מקלחת,ואחרי הדיאטה הטובה שעשיתי....
זה עשה לי משהו מה שכתבת....ועכשיו אני נזכר שיש הבדל בין גברים לנשים! את רואה? אמרתי לך!

אמיקה

New member
שלום לעוזי ולכולם - כאן שרה ../images/Emo6.gif

אני אחראית לביקור המשעשע הזה של שקדיה מודה באשמה
עקבתי בשקיקה אחרי השרשור במטרה בכל זאת להבין מה עושים פה סתם ככה, מתוך סקרנות ...
אז מה? עוד פורום אה-לה סיינפלד?

אמיקה

New member
פורום אה-לה-סיינפלד = שם כולל לכל

פורום של קהילה תחת שם מקרי כשבפועל זה פורום על "כלום" ו"הכל". פורום כזה חי רק מכוח הידידות והמכנה המשותף שבין המשתתפים הקבועים. בד"כ עם הזמן לברי הקהילה הופכים לא וירטואלים זל"ז אבל לא מחייב. הכינוי נגזר מהפרק המיתולוגי בסדרה המיתולוגית שבו ג'רי סיינפלד וג'ורג' קוסטנזה ממציאים את הקונספט "סדרה על כלום" (צריך לראות את זה...
) יש לא מעט פורומים כאלו בפרדס, לא מסובך למצוא, צריך רק להבחין בפוטנציאל

waldmanisrael

New member
היי אמיקה,במה היית מצפה שהפורום

יכול להעצים אותך? במה את יכולה להעצים את המישתתפים? את מוזמנת.

למעלה