שלום כולם. חייב את עזרתכם:

d r o r y

New member
שלום כולם. חייב את עזרתכם:

אוקי, אז ככה: בזמן האחרון אני שוקל ברצינות נסיעה קצרה לארה"ב, בכדי לבקר בשני פארקים: סיידר פויינט וסיקס פלאגס גראט אמריקה/ אדוונטור (אני לא בטוח לגבי הסיומת של השם). בכל אופן, הטיול שאני מתכנן הוא ממש למספר ימים. 4-5, לא יותר מזה. מה שחשבתי לעשות זה יום אחד לשהות במלון הנמצא קרוב לסיידר פויינט ואז ביום השני לבלות את כל היום בפארק, וביום השלישי לעבור למלון אחר הקרוב לפארק השני בו אני רוצה לבלות ואז, כאמור, ביום הרביעי לבלות באותו פארק. סה"כ יוצא לי יומיים שהייה במלון ויומיים בילוי בפארקים. מה שרציתי לדעת זה בכמה כסף, פחות או יותר, עלי להצטייד בטיול בסדר גודל כזה, כמו שתיארתי. קחו בחשבון את מספר הימים (4-5), את ההוצאות על שני הפארקים, את הטיסה הלוך וחזור ועוד פה ושם הוצאות שאצטרך לעשות. כמה כסף אתם משערים, פחות או יותר, יספיק לי להביא? עכשיו, שאלה שנייה- באלו עונות בשנה אותם פארקים פתוחים, עפ"י ידיעתכם? כלומר, באיזה חודשים? ממתי ועד מתי? מה הן שעות הפעילות (פחות או יותר)? שאלה שלישית- באיזה מלונות כדאי לי לשהות, הנמצאים בקרבת הפארקים שציינתי? איזה מלונות אתם מכירים שם, באותם אזורים? אשמח לקבל מכם תשובות, כי אני רוצה לעשות את זה כמה שיותר בקרוב ושזה יצא הכי פגז שרק אפשר. תודה.

LLBG

New member
קשה מאוד להגיד, אתה צריך להיות יותר ספציפי

קודם כל, יש סיקס פלגס גרייט אדוונטר, וגם סיקס פלגס אמריקה, אז תברר ותגיד לאיזה אתה מתכוון. דבר שני- לגביי עונות/ ימיי/ שעות פעילות, תמצא במדוייק באתרים של הפארקים. קח בחשבון את הזמנים העמוסים יותר שם, שהם בעצם אותם זמנים עמוסים שיש בארץ: חופשות, קיצ, סופ"ש וכו. כשעמוס בפארקים בסדר גודל כזה, גודל ההספק שלך יירד לחצי ואולי אפילו לשליש מיום חול בשבוע לימודים למשל. בקשר למלונות: לכל פארק בסדר גודל כזה, יש באתר גם רשימה של מלונות שהפארק פועל איתם, חלק קרובים מרחק הליכה וחלק אפילו חצי שעה נסיעה. היתרון של מלונות כאלו הוא קודם כל רמת המלון שאתה בטח מחפש (לא יוקרתי, אך לא איזו אכסנייה. סטייל הולידיאין), והיתרון המשמעותי הוא שאם אתה מזמין נכון יש לך או הנחה במלון, או הנחה של אפילו חצי במחיר הכרטיס לפארק אותו תוכל לקנות בלובי המלון. לגביי כמה כסף. קשה לומר כי אני לא יודע כמה אתה מתכוון להוציא מחוץ לפארקים בקניות וכו' וכמה תשלם על הפארקים (סופש, או יום חול, חופשה וכו'). קח בחשבון שיש סיכוי גדול שלא תמצא כרטיס אחד גם לניו-יורק (בהנחה שאתה מדבר על גרייט אדוונטר), וגם לאוהיו (סיידר פוינט), מה שכמובן יייקר את כל הטיול. תחזור עם פרטים על תקופת הניסעה ולאיזה פארקים בדיוק, ואוכל לעזור יותר, תהנה

petpatrol2

New member
תגובה

אוקי, כפי שנאמר, זה מאוד משנה אם אתה נוסע לגרייט אדבנצ'ר או לגרייט אמריקה. כך או כך צא מנקודת הנחה שייאבד לך יום על הנסיעה מפארק אחד לשני היות וסידר פוינט במרחק שלבערך 7 שעות נסיעה מגרייט אמריקה(וזה עוד אם אתה יודע לאן אתה נוסע), ובסביבות השעתיים וחצי -טיסה- מניו יורק או פילידלפיה,שמהם יש לך עוד שעה נסיעה להגיע לגרייט אדבנצ'ר, וזה בלי לחשב את הזמן שלוקח להגיע מסידר פוינט לעיר שיש בה נמל תעופה. שלא לדבר על זה שצריך להרשם למלון(ובכלל, אם אתה שוהה בניו יורק, תרצה או לא תרצה, אתה תסתובב בעיר. היא פשוט מדהימה מדי). המלון הכי טוב שיש לסידר פוינט הוא בלי שום צל של ספק מלון הBREAKERS. זהו מלון שנמצא פחות או יותר בשטח הפארק. כלומר, הוא אמנם מחוץ לפארק, אבל הוא מוקף מ3 כיוונים ברכבות הרים, והכיוון הרביעי זה חוף ים. שהיתי בו בטיול שלי באוגוסט וזה היה מצויין! אני לא יודע כמה הוא עולה אבל הגיוני שהוא לא זול בגלל שהוא המלון הכי נחשב לסידר פוינט. מצד שני, אנשים ששוהים במלונות מסויימים של סידר פוינט(כולל הברייקרז) זוכים להכנס לפארק בסביבות השעה\שעתיים לפני שאר הציבור, וכך תנצח את התורים המפלצתיים שתוקפים את הפארק. הגיוני גם שתצטרך להזמין בו חדר זמן מה מראש, היות וזהו המלון הכי מבוקש באיזור, וב2002 כשניסיתי להזמין חדר בו חודשיים מראש היה מלא ונאלצנו לשהות במלון שמרוחק מהפארק. לכל הפארקים תוכל לברר את אפשרויות הלינה\התחלת העונות באתרים שלהם. אני זוכר שכשהיינו בטיול שלנו בגרייט אמריקה שהינו במלון שממש היה מטרים ספורים מהפארק. מרחק הליכה. אם זה ממש קריטי אני יכול לברר לך את השם שלו. חוץ מבמקרה של הברייקרז - שעם המיקום והצ'ופרים שלו אי אפשר להתווכח - לא הייתי מציע לך ללכת על מלון רציני מדי. מלונית קטנה תספיק. כי אתה גם ככה תבלה את כל היום בפארק וכל מה שתצטרך במלון זה מיטה ואולי איזה דונאט בבוקר. אז הייתי ממליץ לך להתרכז בקרבה לפארק ובצ'ופרים שמציע המלון(כמו כניסה חינם לפארק או מה שלא יהיה). יש גם לציין שאם אתה שוהה בניו יורק, אם אתה קונה כרטיס אוטובוס לפארק מתחנת PORT AUTHORIY(שאצלהם זה כמו תחנה מרכזית) אתה יכול לקנות כרטיס משולב שהוא גם כרטיס אוטובוס וגם כרטיס כניסה לפארק במחיר מוזל. אם יש לך עוד שאלות לגבי הפארקים(הייתי בשלושתם) או לגבי טיולי רכבות הרים, דבר איתי, אולי אני אוכל להציע לך משהו אפילו יותר טוב באותו המחיר. המסנג'ר שלי זה [email protected]

d r o r y

New member
תודה על התשובות המושקעות../images/Emo13.gif

קודם כל, אחרי מה שאמרתם לי אז אני כנראה אעדיף לנסוע לפארק הקרוב יותר לסיידר פויינט. אשמח אם תוכלו לאמר לי איזה מהם יותר קרוב- הגרט אדוונטור או הגרט אמריקה? לאיזה מהם תהיה לי דרך יותר קצרה ועם פחות טירטורים? קחו בחשבון שאני רוצה לעשות את כל הטיול הזה בסביבות החמישה-שישה ימים ולא יותר. עכשיו, לגבי המסנג'ר שנתת לי, לא יודע עד כמה זה רלוונטי משום שאני לא משתמש בזה. מה שכן, אני מקווה שהכתובת שנתת לי משמשת לך גם ככתובת אימייל, ואז בלי שום בעיה אוכל לשלוח לך למייל כמה שאלות. בנוסף, אשמח לקבל את אתריי הפארקים. אם תוכלו לתת לי פה קישורים, אשמח. תודה.

petpatrol2

New member
תגובה 2

גרייט אמריקה קצת יותר קרוב מגרייט אדבנצ'ר, אבל שניהם מאוווד רחוקים. בנוסף, גרייט אמריקה הוא לא פארק מדהים. הוא מאוד כיף, אבל אם אתה כבר עושה טיול הייתי ממליץ על פארק אחר. יש בפנסילבניה ואוהיו המון לונה פארקים יותר טובים מגרייט אמריקה שגם יותר קרובים. האימייל שלי הוא [email protected] אבל אם אפשר מסנג'ר אז עדיף האתר של סידר פוינט הוא www.cedarpoint.com והאתר של כל פארקי הסיקס פלאגז הוא www.sixflags.com

LLBG

New member
למה אימייל?

סוףוף משהו שיעיר קצת את הפורום.. תשאירו את הדיון כאן.. לא?

למעלה