שלום לדליה ולכולם

שלום לדליה ולכולם

היי מה העניינים הרבה זמן לא נכנסתי לאתר ולפורום ראיתי שהפורום השתחלל יפה כל הכבוד דליה. אתם בטח שמעתם שחזרתי ונושם חופשי ועכשיו דווקה אני בונה אתר בגלל שעדיין לא חזרתי לבית-הספר אולי שבוע הבא אני כבר יחזור אני גם לומד בבית הרבה עם תללים שמאוד עוזרים לי אני מאוד מעריך אותם. וגם רציתי להגיד מי שרוצה לשאול אותי על ההשתלה איך ומה ולמה וכמה יכול שלוח לי איי מייל ואני יענה לו על כל התשובות ותאמינו לי זו הרגשה מאוד נפלא שאתה יכול לרוץ חופשי לעלות במדרגות בלי פיזיוטרפיה אנלציות.(תרופות נשאר אותו דבר) וגם שהשתחררתי מהבית חולים בלוס אנגלס טיילתי הרבה הרבה הייתי בלאס וגאס והרבה טיילתי בתוך לוס אנגלס והרי אתם יודעים שזו עיר הסרטים את נוסעת לפעמים בלוס אנגלס ברחובות את\ה רואה מצלמים סרטים מאוד נהנתי שם. והתורמים שלי מרגישים בסדר עכשיו הם קצת מתעייפים ואני לא. נ.ב. אל תשכחו לשלוח לי איי מייל על כל שאלה שתרצו לשאול אוהב את כולכם ותרגישו טוב שוקי. וגם באיי סי קיו אתם יכולים למי שיש.

לשוקי

איזה כף היה לראות אותך במני פאר, לאורך כל התקופה עקבתי אחר שלומך, אתמול במקרה ביום עיון פגשתי את ניצנית ואמרתי לה כמה אני מעריכה אותה. שמחה מאד לדעת שאתה מרגיש טוב, שמור על עצמך דליה

למעלה