שלום לום לום לום

hadarsy

New member
שלום לום לום לום

תגידו למה הפורום הזה כזה מת?! יאללה שכל אחד יכתוב על עצמו 10 דברים שאף אחד אחר לא יודע עליו..(יכול להיות קשור למוניקה או לכל דבר אחר...) אין מישהו שרואה את ההדועה הזאת ומתעלם. יאללה יצאנו לדרך

נו טוב

לגבי השאלה שלך למה הפורום כזה מת, זה בגלל שמוניקה בתקופת רגיעה, והמנהלת לא שמה פינות קבועות, כי אין טעם לזיין בשכל סתם. זה פורום מוניקה סקס, לא 10 דברים שלא ידענו וכו'
עשר דברים: 1) הייתי בהופעה של חמי רודנר (המלך) ובסוף ההופעה אני רואה את שחר (אבן צור) על הבר! דיברתי איתו, והצטלמתי איתו, והיה ממש מגניב :) 2) הקדמתי להופעה בבארבי תל אביב שהייתה להם בקיץ, ופיטר יצא ודיבר איתי, והייתי כל כך המום ולא יכולתי להוציא הגה מהפה. הוא בטח חושב שאני אוטיסט או משהו כזה.. 3) בגלל שחר התחלתי לתופף 4) אני לא מפריח בועות סבון בשבת זה כל מה שאני יכול לחשוב עליו..

נו מילא../images/Emo194.gif

1. ביום ראשון היה לי יום הולדת 19 2. עוד פחות מחודש אני רכוש צה"ל 3. אתמול עשיתי קעקוע
4. וזה כאב 5. אין לי מה לכתוב

Danale151

New member
טוב בסדר ../images/Emo3.gif

1. אני בת 16 (לא שזה כזה מעניין) 2. (בטח אם פיטר קורא את זה אני ייראה נורא פטתית אבל....) קיבלתי מפיטר חיבוק פעמיים :) ב2 הופעות שונות כמובן 3. אני גרה במקום הכי חורי בעולם בערך.. 4. יש לי מיצי 5. המ אה! אני מנגנת על פסנתר לא מעט שנים >_> 6. נגממממממממררררררר לייייייי... >>:

hagzi

New member
נו טוב...../images/Emo29.gif

גם ככה לא נכנסתי לפה די הרבה זמן... 1. אני ג'ינג'ית 2. אני עושה שנה הבאה שנת שירות 3. גיליתי שתשע שנים בצופים זה הרבה יותר מדי, ומאוחר מדי כבר לפרוש
(נו מה?! נקשרתי...) 4. מעלים אותי לועדה!
5. כואב לי הראש
6. אני שונאת את בית ספר 7. נכשלתי כבר בשני טסטים, ןשניהם זה היה בגלל הטסטרים הטיפשים 8. אין לי עוד מה לכתוב על עצמי...

למעלה