שלום לי!

roychu

New member
שלום לי!

שמי רוי, אני רואה דרגון בול מאז שהייתי בן 6 בערך (גרתי אז בחו"ל) כמובן שראיתי את כל הdb מדרגון בול הראשון עד ל-gt המעולה! אני מקווה להיות פה הרבה, ולהתחלה, שאלון קטן מי הדמות האהובה עליכם בסדרה? למה? מתקפה אהובה עליכם במיוחד שלה?

king kazabubu

New member
שלום לך!!!

בקשר לדמות האהובה עליך יש סקר שבודק את זה... אתה מוזמן להצביע בקשר למתקפה אהובה... זה כבר קשה... יש הרבה וכדאי לשים ספוילרים אם אתם אומרים את המתקפה שאתם הכי אוהבים... אז אני אתחיל...
זאת רשימה... אז קבלו... kamehameha!!!!! final flash!!!! big bang attack! super ghost kamikazy attack dragon fist!!! big bang kamehameha!!!! final kamehameha!

Brolly

New member
אני אשים דמות שאין בסקר...

אני הכי אוהב את ברולי... והוא מופיע רק ב3 סרטים של דרגון בול זי(ה8, ה10 וה11) ואני לא יודע את השמות של ההתקפות שלו...
אבל אני הכי אוהב שהוא זורק את הכדורים הירוקים שהוא שולט בתנועה שלהם... כמו בסרט ה10 כשהוא יורה את כביכול על גוהאן ואז זה עף למטה על וידל, טראנקס וגוטן

roychu

New member
תשובות

1. טראנקס האחד והיחיד, מעדיף בעיקר את גרסת הנער שלו בdbz, אחר כך את הילד הקטן בdbgt וגם הבוגר שלו (בdbz גם מופיע קצת עם אני לא טועה) גבר 2. כי הוא טראנקס, כי הוא הבן של ויג´יטה 3. ה-big bang attack כמובן

king kazabubu

New member
אנחנו נוהגים בפורום לשים ספוילר על

כזה מידע... אני מדבר בעיקר על 2. להבא תדע בסדר?

roychu

New member
צודק, פשוט אצלי בפורום ../images/Emo58.gif

לא צריך כאלה וגם לא חשבתי על אלה שהחדשים בעניין (אלה שרואים בערוץ הילדים) לא יודעים את זה שטראנקס הוא הבן שלו האמת, אני מתבייש בי, עד הפרק עם הקרב הענק(לא פיזית) עם האנדרואידים שאת מספרם אני לא זוכר, כשויגי´טה שואל את טראנקס לשמו, ואז הוא חושב "טראנקס?! זה השם של הבן שלי!" לא שמתי לב אליו...

king kazabubu

New member
אני שמעתי על טראנקס../images/Emo58.gif

מחברים שלי שדיברו עליו אבל לא ידעתי מי זה אבל ידעתי שהוא סיין אז ניחשתי שהוא הבן של וג´יטה והאישה היחידה הנורמלית היא בולמה... אז ניחשתי..

roychu

New member
אוף... ../images/Emo58.gif?

הביאו לי פוסטר יפיפה של טרנקס נלחם נגד האנדרואידים, מחו"ל ועכשיו ביקשו ממני אותו בחזרה, איזה איש רע!

roychu

New member
התשובות שלי

1. טראנקס האחד והיחיד, מעדיף בעיקר את גרסת הנער שלו בdbz, אחר כך את הילד הקטן בdbgt וגם הבוגר שלו (בdbz גם מופיע קצת עם אני לא טועה) גבר 2. כי הוא טראנקס, כי הוא הבן של ויג´יטה 3. ה-big bang attack כמובן

למעלה