שלום לך אפי, יש לי בעיה

שלום לך אפי, יש לי בעיה

השכנה שלי משיגה דברים מדהימים לבית, כשאני שואלת מהיכן קנתה, היא מסרבת לספר לי. איך אני מוציאה ממנה את המידע?

אני צריכה ממך עוד כמה פרטים

קודם כל, אני שמחה על השאלה: זה נותן לנו אפשרות להתנסות במבצע צבאי לכל דבר: אני צריכה ממך יותר פרטים: גיל, מצב משפחתי (ילדים וכו´). ולפני שעוד תחזרי אליי, כמה טיפים, למרות שהפרטים שתספקי עשויים לתת לנו מרחב פעולה גדול יותר: א) דבר ראשון, להתנחמד אליה בצורה קיצונית. יעני להציע לה קפה בבית קפה השכונתי ביחד, תכניסי אותה לחיים שלך, תספרי לה על הצרות שלך (אם אין, תמציאי)- שתוך שלושה ימים היא תהיה החברה הכי טובה שלך, ואז כבר לא יהיה לה נעים והיא תספר, או שהיא פשוט תפלוט את זה. ב) לתחקר את המקורבים - הבעל, הילדים (אם יש), ואם את לא מכירה את החברות שלה, ראי סעיף א´: אחרי שאת כבר חברה טובה שלה, תזמיני כמה מהחברות שלה לערב בנות מול "סקס והעיר הגדולה" ותתחקרי אותם בחשאיות, אבל לא לעשות את זה בגלוי, ולא מיד איך שהן נכנסות לבית שלך. ג) ניסית להציץ אם יש תווית של המקום או מחיר או משהו, יכול להיות שזה יותר פשוט ממה שאת חושבת. ד) תספרי לה שראית שולחן/ואזה, קערה בדיוק כמו שלה,ושזה עלה כלום כסף. בשאיפה היא תתרגז ותגיד ש"לא יכול להיות, זה עולה הרבה יותר וכו´". תנסי דרך הויכוח הזה איפה בדיוק זה עולה ככה. חשוב מאוד שלא תזכירי יותר את העובדה שאת רוצה לדעת איפה היא קנתה את הדברים. תשחקי אותה נון שאלאנטית, כאילו you couldn´t care less. ואופציה אחרונה והרפתקנית משהו: כשאת יודעת שלמחרת היא הולכת לעשות קניות, כי היא פשוט חייבת למצוא ספסל מרוקאי עם פיתוח זהב לפטיו, תעשי אמבוש ליד הדלת. איך שהיא יוצאת, את אחריה. יכול להיות שאולי זה מצריך פרק נפרד על תורת העיקוב, אבל אני סומכת עלייך. אנא עדכני אותנו בהתפתחויות, ואם יש בחנות הזאת משהו שווה, על אחת כמה וכמה. ותודה על הפנייה.

למעלה