שלום לכולם אשמח לעזרה

ענבל192

New member
שלום לכולם אשמח לעזרה

קוראים לי ענבל, אני בת 31, התחלתי ללמוד לפני מספר חודשים מוח אחד, ואני דיי מצטערת על המקום שבו אני לומדת, השקעתי שם כסף לא קטן, והמדריכה לא ממש מלמדת אותנו, אני דיי מתוסכלת, אני עובדת סוציאלית במקור, אבל במוח אחד אני עוד לא ממש טובה. לפני שבוע שלחו אותנו לעשות תרגולים, כששלחתי את התרגולים למדריכה שלי, היא אמרה שהם לא נכונים, ולא טובים, היא לא הסבירה מדוע, אין לי אפשרות לעזוב עכשיו ואני רוצה להבין יותר, היא הציעה לי לקרוא כל מיני כתבות (ללא שמות כמובן) של כל מיני מטפלים במוח אחד ומהם ללמוד, רציתי לדעת אם מישהו יכול לעזור לי בכך. האם יש ספרים של מוח אחד שאתם ממליצים לקנות? מאוד אשמח לכל טיפ מכל אחד ואחד ומכאן שכפי שאני רואה כן יודעים את העבודה. תודה רבה.

ברוכה הבאה לפורום ענבל

לימודי מוח אחד נערכים בשלבים, על כל שלב את מקבלת תעודה ולכן את יכולה לעזוב בסופו של כל שלב ולחפש מורה אחר שיהיה לך יותר טוב ללמוד איתו. האם את מתחברת לשיטה והבעיה בחיבור למורה או שבכלל השיטה לא מתאיה לך ? איני מבין מה היתה הכוונה של המורה שלך בהצעתה לקרוא כל מיני כתבות של מטפלי מוח אחד ומהם ללמוד ודרך אגב, את כל ספרי מוח אחד מקבלים בלימודים, לכל שלב יש ספר מתורגם מקצועי ומפורט ורק מהספרים לבד ניתן לקבל הרבה חומר. דרך אגב, באיזה שלב את ? ואכן, הלימודים עולים הרבה כסף וממש לא כדאי להמשיך אם הם גורמים לתסכול. את מוזמנת לשתף עדי

ענבל192

New member
הי עדי

אחרי שקראתי את מה שכתבת לי דיברתי עם המדריכה שלי וביקשתי הסברים על השלבים והספרים ואז היא אמרה לי שאנחנו לא לומדים מוח אחד כדברו אלא כחלק מתכנית שבנויה עליו ומשתמשת רק בדברים הטובים שלו ומוסיפה מהקינסיולוגיה הלימודית וממגע בריאות ולכן אי אפשר לעזוב אחרי שלב וצריך להשלים את כל התכנית. אבל היא אמרה לי שהיא תשיג לי את הספרים של מוח אחד ותסמן לי במה שאני צריכה להתמקד. עכשיו אני דיי מבולבלת אבל כבר את הכסף שילמתי ואין החזרים אז אני מתכוונת להמשיך לפחות בשנה הזו. אני גם חושבת שהעבודה הסוציאלית תתרום לי ללימודי מוח אחד. אני חושבת שהחיבור למורה לא נכון כי אני מתחברת ומאמינה ביכולת של התנועה לשנות את המוח ומאוד מאמינה שהכל מתחיל מהרגש ושחרור רגש תקוע מרפא יותר מכל תרופה אחרת. תודה עדי.

תסכול מהלימודים

שלום ענבל אני מבין שהמורה שאת לומדת אצלה עושה בלאגן מכל השיטות (אולי היא לא מורשת בכלל ללמד מוח אחד....) חשוב למצוא מורה טוב כיוון שמורה כאן הוא מורה לחיים ולומדים ממנו הרבה אשמח שתחזרי אלי במייל ואענה לך או בפון אני מציע לכל אחד שהולך ללמוד לבקש שעור שניים של נסיון ולדבר עם תלמידים שלמדו אצל אותו מורה. פשוט מגיעים אלי הרבה מאוכזבים ממורים שונים כמו כן חשוב לבדוק שיש לו אישור ללמד ולא שהוא החליט על דעת עצמו ללמד ובלי הכשרה מתאימה יש בירושלים למשל אשה שמלמדת אחרי שהיא למדה 6 שלבים והיא גם יודעת לקחת כסף טוב לצערי מוח אחד לא מסוגל להפסיק אותה מללמד וחבל כיוון שזה לא עושה שם טוב למוח אחד אשמח לדבר או שתכתבי לי במייל לילה טוב יוסי גולד

freearth10

New member
מקום שלא טוב לך בו

משקף שמשהו בחייך לא מתאים לאמת הפנימית שלך. שם צריך להעשות השינוי ואז כל מורה יוביל אותך עוד צעד אחד קדימה אל עצמך וזה בעצם מה שכל מטפל צריך, כי כשהוא קרוב אל עצמו הוא גם קרוב אל כל אחד אחר,יכול לעבוד ממקור של אהבה ואהבה היא כל מה שאנחנו צריכים כדי לרפא את עצמנו, כדי לעזור לאחר לרפא את עצמו. מאיה

magenta70

New member
יותר מורכב ממה שכתבת

אהבה מאוד חשובה אבל כדי שתתקיים....שאדם באמת יוכל לאהוב את עצמו לעיתים קרובות הוא צריך לעבור שנים של שחרורים.

freearth10

New member
../images/Emo45.gif

וזו העבודה העיקרית שעל המטפל לעשות. מאיה

תגובה

ענבל היקרה במח אחד אנו מקפידים על יכולת הבחירה. מה שאת מתארת אינו מתקבל על הדעת. צרי עימי קשר לנייד ונעזור לך לצאת מהעניין או למצוא פתרון למצב. אינני יודעת אצל מי את לומדת אך היא אינה מייצגת את רוח הדברים לפיהם אנו עובדים. דברי איתי תמר חרפ"ק

למעלה