שלום לכולם. וברכות על הפורום היפיפה

• פותח הנושא mprb
  • פורסם בתאריך

mprb

New member
שלום לכולם. וברכות על הפורום היפיפה

שמי מירי ואני א-ו-ה-ב-ת כל מה שקשור לבריטים
. אין לי כ"כ זמן לראות טלויזיה אבל כשאני רואה אז אני לרוב נודדת בין ערוץ 3 לbbc prime. השבוע ניתקלתי בתוכנית חדשה (נדמה לי) שנקראת doggie to doggie או משהו כזה. היה ממש נחמד. אני אוהבת את התוכנית על השיפוץ דירות. ואת הווטרינרים. רק רציתי להגיד - שבעבודה שלי אני מקבלת המון שיחות מחו"ל אבל אני הכי אוהבת את השיחות עם הבריטים. הם כ"כ מנומסים והמבטא שלהם מ-ד-ה-ים

טליה ג

New member
מצטרפת למחמאות!../images/Emo39.gif

כמי שמטורפת על אנגליה(בעיקר על לונדון), אני גם מתה על תוכניות טלוויזיה בריטיות מכל הסוגים - דרמות, קומדיות, תעודות וכו´ ב-BBC Prime אני במיוחד נהנית לראות את התוכניות שקשורות לתרבות פנאי, תחביבים ודיור. וכחובבת חיות אני כמובן נהנית מאוד מתוכניות הוטרינרים למיניהן. לאחרונה נפלתי במקרה על תוכנית חמודה שעוסקת בפסיכולוגיה של בע"ח בשם Barking Mad. אני נהנית לראות גם בפעם המיליון את השידורים החוזרים של Are You Being Served ו-Keeping Up Appearances. סדרות גדולות מהחיים! גם אני מתה על האנגלית הבריטית ועל המבטא המדהים שלהם. לאנגלית האמריקאית, כמו גם לאופי האמריקאי, אני לצערי לא ממש מתחברת... כל הכבוד על הפורום הנהדר הזה! אני אשמח לבקר בו לעיתים קרובות!

למעלה