שלום לכולם! ול- that skeeter woman

LuNaTiC

New member
שלום לכולם! ול- that skeeter woman

היי לכם! אני ענבל, בת 15 טריה וחולה על הארי פוטר! מהנסיון שלי גיליתי שקשה להשתלב בפורומים שכולם כבר מכירים את כולם וכל זה... אז...אמ.. זהו, אני מקווה שפה זה יהיה אחרת.. ורציתי להגיד ל that skeeter woman שהפאנפיק דווקא חמוד נורא.. הדבר היחיד שמזעזע בו זה שלדאדלי יש חברה, בררר כל כל מוזר! אבל בבקשה, תמשיכי לכתוב! ביי ביי בינתיים!

*pedfoot

New member
אחותי פה זה לא ככה

את תשתלבי פה מצויין אם תכתבי הודעות כמו כולם אז ברוכה הבאה ותרגישי כמו בבית

צודק

כולם נכנסו פה באמצע וכולם השתלבו יפה מאוד... אגב, בואו נעשה רשימת מספרי אסק/ אודיגו של כולם [למי שיש, כמובן] שלי- אודיגו 3278097 ואסק 101796271 תמר דינור

Panther

New member
ברוכה הבאה

על תדאגי, כל אחד מאיתנו היה פעם חדש שהיה צריך להשתלב. אני לא חושב שיש כאן מישהו בפורום שכותב קבוע מאז שהפורום התחיל. אני כתבתי בהתחלה ממש כשהפורום קם, אבל התחלתי לכתוב קבוע רק הרבה אחרי זה. אם תכתבי טוב ולעניין אני מבטיח לך שלא תהיה לך בעיה להשתלב.

Hermione

New member
היי!

טוב, אה... ברוכה הבאה לפורום, ורק שתדעי שזה פורום ממש נחמד ואין לך מה לדאוג- מלא הצטרפו אחרי כמה זמן (אפילו הרבה זמן אחרי שהפורום נוסד) והשתלבו ממש טוב. רק אל תקללי אותי, והכל יהיה בסדר. (סורי שאני אומרת את זה, אבל אני שונאת כשמקללים אותי והפיבס הזה ממש ממש ממש ממש עיצבן אותי) *Ann-Ann*

ברוכה הבאה! :)

מצטערת שזה באיחור, לא הייתי בבית היום, בכל מקרה, את תשתלבי טוב, אני בטוחה...כי גם אני לא מוותיקי הפורום ואני חייבת לציין שזה הפורום הכי נחמד שראיתי! (בפנדום כולם העליבו אותי :-( ) בכל מקרה, החברה של דאדלי: היא לא תשאר כזו ואני דווקא חשבתי שגם לדאדלי מגיעה חברה כי זה לא יפה להשאיר אותו עם רגשי נחיתות כי הוא שמן ודביל! יחי השמנים הדבילים! *משתעלת* בכל מקרה, כמו שאמרתי: ברוכה הבאה :) -ליאת-

Prongs

New member
היי לונאטיק!

אפשר לקרא לך מטורפת? או סתם ענבל? (עזבי זה ההומור המוזר שלי). את תשתלבי פה יפה מאוד מילה שלי... האסק שלי זה 87299884 והאי מייל [email protected] אני בן 14 וזהו... Prongs אה כן, קראתי את כל ה-4 באנגלית וגם את השניים החדשים

LuNaTiC

New member
מצטערת שלקח הרבה זמן

להגיב על התגובות, כי לא הייתי פה כמה ימים.. בכל אופן, אנשים אתם נורא נחמדים. וגם - כן, דאדלי הוא ילד דחוי.. מבחיל.. דביל... אבל nobody wants to be lonely אחרי הכל:) ביי ביי נ.ב - אפשר לקרוא לי איך שרוצים.. ~LuNa~

למעלה