שלום לכולם וצהרים טובים.

שלום לכולם וצהרים טובים.

קודם כל אני רוצה לברך אתכם על הפורום החדש. ב. סליחה על הבורות אבל רציתי לדעת מה הבדל בין אופיס 2007 לאופן אופיס? תודה מראש למגיבים

שאלה חשובה

אופיס 2007 היא חבילת יישומי אופיס של מיקרוסופט המכילה מספר תוכנות, המוכרות ביותר הן: Word, Excel,Powerpoint ו Outlook 2007 היא הגרסה, גרסה אחרונה של החבילה. אופן אופיס גם חבילת תוכנות לאופיס , היא מכילה מעבד תמלילים, גליון אלקטרוני ,כלי להכנת מצגות ותוכנה גראפית. מטרת התוכנות דומה, להכין מסמכים שונים עבור כל משתמש במחשב. הבדלים עיקריים אופן אופיס מפותח בעולם בקוד פתוח וניתנת להורדה בחינם בצורה חוקית.קהילת אופן אופיס מורכבת ממפתחים מתנדבים רבים. פורמט המסמכים אינו שייך לחברה אחת. אופן אופיס יודע לייצא מסמכים למיקרוסופט אופיס, לקבצי PDF . כרגע מיקרוסופט טרם מאפשר תאימות לאופן אופיס. אופיס 2007 של מיקרוסופט שונה מאוד מהגרסאות הקודמות בממשק שלו. אופיס של מיקרוסופט בתשלום. אופיס 2007 דורש מחשב חזק להפעלתו.

מיכאל אבידן

Member
מנהל
בשאלות מעין אלה, הייתי מציע, . . .../images/Emo43.gif

לחפש ב"גוגל" אחר משהו כמו: open office vs microsoft office ולהתחיל לקרוא... אינני מזלזל, ולו לרגע, בהבדל בהוצאה הכספית בין שתי החבילות [למרות שחלק לא מבוטל ממכריי, מה לעשות, ממילא משתמש בחבילה מפוצחת ופיראטית של 'MS OFFICE] אבל בעיקרון - חשוב מאד לדעת, מראש, באיזו רמת ידע נמצא המשתמש ששואל את השאלה. המשתמש ה'ממוצע' יכול להסתפק בחבילת ה-"OO" - אבל אם מדובר בבעל ידע מתקדם ונרחב שבפרוייקט שלו משתלבים גם קבצים של אחרים [שהוקמו ב- "MSO"] אין ספק שזו האחרונה עדיפה על בת-דודתה החינמית...

H N 1

New member
לא נכון !!

ברור מהתשובה שלך ומהצורה בה אתה עונה כי אתה מוטה לכיוון מאד מסויים. אני משתמש ברמה גבוהה, ואני מסתדר עם אופן בצורה מצויינת. כולל עבודה מול אלו שעדיין משתמשים ב MSO וכולל מסמכים מורכבים. כאני לא היחידי, מוני ישנם עוד רבים, שרמת השימוש שלהם בתוכנות השונות לא יורדת משלי ואף עולה עליה. ההבדלים לא ברמת השימוש אלא ברמת התוכנה! אני מסכים אתך שיש מקום לשתים או יותר חבילות, זה מוסיף לתחרות ובאופן כללי מועיל למשתמשים. הבעיות היחידות שאני נתקל בהן הן מול משתמשי MSO2007, ובאותן בעיות נתקל גם מי שמשתמש בחבילות קודמות של MS. מה לעשות ו MS משנים תקנים חדשות לבקרים.... ======================= לייעוץ טכנולוגי איכותי - הכנסו לאתר

למעלה