שלום לכולם זקוקה ליעוץ

כוכבה48

New member
שלום לכולם זקוקה ליעוץ

בני בן 8 וחצי עם תסמונת דאון בני עבר ועובר הרבה בדיקות תמיד התנגד לבדיקות אבל לא היתה ברירה עשה את הבדיקות בבכי וצרחות לאחרונה כשאנחנו הולכים לרופא\ה נכנסים לחדר הילד מרטיב במכנסים הילד גמול מטיטולים מגיל 3 ביום וגם בלילה אין אצלו פספוסים האם הילד פיתח פחד לרופאים? מה עושים? למי פונים? תודה כוכבה

תסמונת דאון- חרדה מרופאים

תשובתו של דר' מיכאל ינקו, פסיכיאטר: לילדים עם תסמונת דאון יש נטיה לפיתוח סימפטומי חרדה בשכיחות יתר יחסית לאוכלוסיה שאינה לוקה בתסמונת, והדבר לא קשור לפחד מרופאים בהכרח. צריך לברר מהי התלונה העיקרית כעת, ולפי זה להחליט לאיזה איש מקצוע להפנות. אם מדובר בחרדות ותופעות לוואי בשל החרדות (כמו הרטבה) יש צורך לפנות לייעוץ והכוונה של פסיכולוג, שעובד עם ילדים על סקאלת הפיגור (לא תיארת את רמת תיפקודו של ילדך), כדי לקבל הדרכה, או טיפול כנגד החרדה הספיציפית שפיתח. מקווה שעזרתי, ובהצלחה.

כוכבה48

New member
תודה עינת סגל בני אובחן

פיגור קל בינוני ההבנה שלו גבוהה אבל בדיבור עדין מתקשה להגיד משפטים שלמים לאחרונה התגלה לי מהמרפאה באומנות בבית הספר שיש לו בעיה בויסות תחושתי מה שבית הספר לא מקבל ולאחרונה יש המון כעסים כלפי וכלפי הילד ובמיוחד כלפי הילד שדוחף מחבק חזק בבית הספר אין פסיכולג פניתי להתפתחות הילד אצלנו בקהילה והבאתי להם דוחו"ת שהילד זקוק ליותר טיפולים.הילד לומד בבית ספר לחינוך מיוחד פיגור קל ענו לי שהוא לא זכאי הילד רשום אצלהם כסומאתי והבנתי לפי חוק מגיע לו למי אני צריכה לפנות? והאם יש פסיכולג שמתמחה בילדים עם צרכים מיוחדים באזור רמלה והסביבה תודה עינת סגל ותודה לד"ר מיכאל ינקו

תסמונת דאון-חרדות

לפי מיטב ידיעתי ילד עם תסמונת דאון נחשב לסומטי, וככזה, מגיע לו טיפולים פרא-רפואיים במסגרת הקהילה מעבר למה שמקבל במשרד החינוך, מה גם שאין בבית ספרו את איש המקצוע הנדרש!! כדאי לבדוק עם אקי"ם את זכויותייך, ולחפש דרכם פסיכולוג מתאים. אנסה גם אני לסייע לך.

קשיים בוויסות חושי

תחום זה ינה תחום התמחותה של מרפאה בעיסוק והיא זו הצריכה לאבחון את בנך. יש ברמלה מרכז לגיל הרך (המסובסד דרך העירייה) המעניק טיפולים התפתחותיים פאררפואיים ויכול לתת לך מענה רחב, שווה לבדוק לאחר שתבדקי עם אקים. בהצלחה

כוכבה48

New member
מירב זבידה יאורי תודה פניתי

אצלנו למרכז לגיל הרך וגם נכנסתי לשיחה עם המנהלת שם והיא אמרה לי שלא מגיע לילד טיפולים פרא רפואיים תודה לך אני יבדוק עם אקים

Navva

New member
טיפול פרא רפואי בילדים סומטים וחינוך מיוחד

מצרפת קישור למחלקה להתפתחות הילד של משרד הבריאות, בדצמבר 2006 יצא חוזר מנכ"ל בשם "עקרונות שירותים בתחום התפתחות הילד על ידי קופות החולים" ובו הנחייה ברורה לתת לידים בחינוך מיוחד טיפולים ע"י הקופה. להדפיס ולגשת עם זה לקופה, ושיפסיקו ...

למעלה