שלום לכולם! זקוקה לעזרה

שלום לכולם! זקוקה לעזרה

אני דניאל ואני בת 12 וחצי.... יש לי 2 אחיות אחת בת 19 והשנייה בת 22 , הבעיה היא שאני מרגישה שאין לי אחיות הן כל הזמן ביחד מבלות נהנות והן אף פעם לא יידברו איתי על דברים כמו שהן מדברות... אנחנו רבות כל הזמן והן לא...! אני מנסה להיות אחות טובה אבל הן תמיד מתנהגות אליי רע .. בכלל לא מתייחסות אליי כאילו אני איזשהי כבשה שחורה במשפחה או כמו איזשהי מטלה ש"בואו ניתן לה מתנה והיא תשתתק" אבל אני רוצה אחיות שיהיו איתי וידברו איתי על הכ ויבינו אותי.. יש לי את אמא שלי אבל היא לא מבינה אותי ואני מרגישה שרק הן יבינו אותי אבל הן חושבות שאני קטנה מידי כדי להבין אותי ברצינות! אני רוצה עזרה כי אני כבר לא יכולה יותר אני מרגישה רע עם זה שהן ביחד 24 שעות ביממה מדברות צוחקות ואיתי לא....

עמבה17

New member
מבינה אותך אחותי!!

לי יש 3 אחים בנים, והם עושים בינם לבין עצמם כל מיני דברים ויוצאים לכל מיני מקומות ומדברים הרבה..., ואני תקועה בצד! והקטע עם המטלות- כל כך אני!! עצה שלי- בשביל זה יש חברות! אני יודעת שזה לא תחליף למשפחה, וחברות לא הכי נאמנות, אבל חברות זה האוזן הקשבת שלי... (כי אין לי אף אחד אחר..).

ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif

את בטוחה שהן מודעות להתנהגות שלהן? לפעמים אנחנו לא מודעים להתנהגות שלנו ופוגעים כך באחרים. לדעתי תעשי איתן שיחה, תסבירי להן מה שאת מרגישה, תזכירי להן שאת קיימת למעשה ומקווה שדברים ישתנו.

עמבה17

New member
לעשות איתן שיחה??....

לא נראה לי שזה פיתרון טוב... כי בת'כלס, זה לא הפיתרון הכי ריאלי... וזה נכון שאולי (ורוב היכויים) שבאמת הן לא מודעות לזה שהם פוגעות בך... תמצאי באמת דרך להזכיר להן שאת קיימת! חיחיחיחי זה מה שאני לפחות מנסה לעשות מידי פעם...

לדעתי...

אם היא תעשה עימן שיחה, הן יותר יהיו מודעות לעצמן ואז זה יעזור, הן יתחברו למה שהיא מרגישה.

אני לא יודעת ממש כי...

כי גמאני לא הייתי בסדר כי לפעמים אני עושה דבירם שלא מוצא חן בעינהם... וכשאני מנסה לשפר אז כאילו זה לא טוב מספיק... ואין לי אומץ להגיד את זה מולן ...

לדעתי חשוב שתדברי איתן...

אני יודעת שזה קשה. אני אשתף אותך במשהו מאוד מאוד אישי: אחותי בנאדם מאוד ביקורתי, אפילו מניו יורק היא מצליחה לשגע אותי ולבקר אותי כל דבר שעושה- מבחינתה כל דבר שאני אעשה לא יהיה טוב ורק לאחרונה למדתי פשוט להתעלם- להגיד "בסדר" ולעשות מה שרוצה- כי אלה החיים שלי. הרבה פעמים הערתי לה על זה וזה לא עזר, עד שפשוט דיברתי איתה על זה שיחה, אמרתי לה בפנים בדיוק מה שמרגישה והרגשתי- שלעומתה אני כלום, כי היא גורמת לי להרגיש שכל מה שעושה הוא טעות וזה מוריד לי את הביטחון העצמי ולא תורם בכלום ומאז דברים כן השתפרו.

למעלה