שלום לכולם חברים יקרים.

wasted years

New member
שלום לכולם חברים יקרים.

כאן צ'וח מדווח לכם מהמקום החם באמריקה(מבחינת מזג האוויר) אני נמצא ביסטון טקסס, פה הנפט נשפך כמים והאמריקאים חיים בוואחד ביג כאפה שהם קלינט איסטווד מעוד אחד מהמערבונים המוצלחים שלו. האזור בהחלט מוצלח מבחינת בילויים הקניונים וכן טחור, בשבילך, גם הבחורות מוצלחות, לא מניסיון, אלא משמועות.. אבל אתם יודעים איך זה ישראלים. כל קניון שיהיה בריא,אנשים עושים בו ג'וגינג כי הם בלתי סופיים.... אתה נכנס בנאדם אמיד ואתה יוצא ללא הבגדים, כל חנות מאתגרת אותך ומבקשת ממך לבזבז מעט מחופן הדולרים שלך... לא, אין פה חומוס, ואין פה רחוב שכל 4 מטרים יש שווארמה שטוענת שהיא השווארמה הכי טובה בעיר.. יש פה מלא ג'אנקפוד.. הרבה דברים לא מתחברים לבנאדם כמוני עם ראייה ישראלית. למשל: למה אנשים אומרים לי ברחוב שלום? הרי לא עשיתי להם כלום. למה בנאדם שדיברתי איתו 10 דקות זוכר את יום ההולדת שלי ומביא לי שבוע אחרי זה מתנה ליומלדת+כרטיס ברכה. והכי חשוב, למה אוהבים פה יהודים יותר מאשר יהודים אוהבים את עצמם בארץ? למה מותר לפנות ימינה ברמזור אדום?!? ולמה צריך לתת זכות קדימה לרכבים שבאים ממול גשיש לך פניה שמאלה והרמזור מורה ירוק. כוסאומו. וכשמשטרה עוצרת אותך פה אתה לא אמור לצאת כמו חאפר מהרכב, כי אם בטעות תעשה את זה תקבל איזה משוט לראש במקרה הטוב. ובמקרה הרע לא תשאר בחיים כדי להרגיש את המשוט. אתה צריך לקפוא, להניח שתי ידיים על ההגה ואז השוטר מגיע לעברך עם נשק שלוף... אבל היי בקטנה, בטח לשימי ופילוס היה משהו מצחיק לעשות עם זה. טוב, זהו בינתיים, שמרו על עצמכם ואל תיתנו למטוסים ישראלים שמפרים את הריבונות הסורית וגורמים לגיוס מילואים אצלם להטריד אותכם. מקסימום...... בקיצור, יהיה בסדר. אוהב אתכם.

למעלה