שלום לכולם חדשה פה...

ע י נ ת 8

New member
שלום לכולם חדשה פה...

אני קינסיולוגית בתחילת דרכי ויש לי שאלה... מה עושים שלא מצליחים להרגיש את שריר המטופל?

בדיקת שריר

טכניקת לימוד בדיקת שריר היא קשורה לתרגול ותרגול ותרגול ועוד תרגול אז דבר ראשון לא להתייאש ולנסות ולעשות ולהצליח ולנסות ולא להצליח ולא להשבר ולהמשיך לנסות וייתכן וצריך עוד קצת ללמוד... זה בטח לא יזיק יוסי גולד

ע י נ ת 8

New member
אם אני מכירה את כל החומר

ואין לי בטחון בבדיקת השריר... איך אני יכולה לקבל בטחון? אצל כולם זה פשוט ואצלי לא :( תודה...

freearth10

New member
יכול להיות...

שאת מגיעה אל הבדיקה במחשבה מסויימת שהתשובה עליה צריכה להיות... ואז הגופנפש לא נותן לך תשובה, כי את כבר מראש התקבעת על משהו אחר. יכול להיות שאת כל כך רוצה לעזור לאחר,שהמתח שלך לא מאפשר לך להיות כאן ועכשיו. מה שאני מציעה לך זה להתחיל את הטיפול בתרגילים מאזנים: ישיבת קוק, סויטשינג, הינשוף ואז לשכוח את כל מה שאת יודעת, כי את לא יודעת הכל, ולקבל כל תשובה גם אם היא מאוד לא מסתדרת לך. ו... ח.פ.צ חיים על המטרה שלך. ואם כל זה לא עוזר לחפש מישהו שיוכל ללוות אותך בתקופה הזאת, שביחד תוכלו לשחרר את המתח ואת הסיבה שהביאה אותו. מאיה

היי עינת ברוכה הבאה לפורום

גם אני חושב שהכל עיניין של תרגול. ככל שתתרגלי יותר, ככל שתהפכי את זה לשפה כך זה יקל עלייך להרגיש את השריר. מלבד כל מה שלמדת (בדיקות מקדימות, חסימה, ומה לעשות אם לא מרגישים את השריר וכדומה...) הייתי מציע לך להכין תוכנית בדיקה משלך שלא קשורה לתהליך העבודה אלא יותר לתרגול יומיומי עם כל אחד, כמו ערכת קלפים שאת מראה ובודקת את השריר בזמן שהאדם מביט על הקלפים, כמו שאלות מסויימות, תבלינים, ופשוט לאט לאט להרגיש את הניואנס שיכול להיות מאוד עדין. ככה לא תצטרכי לעמוד בלחץ שיכול לנבוע מתהליך עבודה שלם ותתרגלי בכיף עם אנשים, עד שהשפה הזו תהיה חלק בלתי נפרד ממך. בכל מקרה, גם תהליך עבודה על שחרור מתח מנושא זה תמיד יכול לתרום
. מעבר לזה, את מוזמנת להשאר כאן איתנו. עדי

להרגיש את השריר.

להתמקד בלהרגיש ולא בלחשוב. ככל שתשחררי את המקום של מה אני צריכה להרגיש ותתחילי להתמקד בהרגשה בלבד תראה שהדברים יסתדרו לך. נסי לבדוק עם עיניים עצומות ותני לעצמך זמן למדי לזהות את תנודות הטונוס של השריר. לפעמים ההבדל בין החזק והחלש הוא ברור יותר ולפעמים עדין יותר. אם את בסביבה שלי אשמח לעזור לך ולתת לך להתאמן עליי, [החברים לקבוצה שלי אומרים שמאוד קל לבדוק עלי
]

ע י נ ת 8

New member
אויש את מתוקה

תודה על ההזמנה אבל אני גרה בחולון... קראתי שהקליניקה שלך בהרצליה אז שיהיה לי צפי להגיע לאזור אתקשר אלייך :)

למעלה