שלום לכולם ! מז"ט

שלום לכולם ! מז"ט

צהריים טובים, אולי חלקיכם מכירים אותי-אני הייתי מרצה של קורס מחשבים לבני הגיל השלישי בחולון. הקורס היה 6 מגשים של שעתיים כ"א בו לימדו נערים בכיתה י' את בני הגיל השלישי מחשבים ואינטרנט.שמחתי לראות שחלק מבוגרי הקורס כבר נכנסו לכאן.ואני רוצה להגיד לכם כל הכבוד,אני כולי מתרגש לראות ולקרוא! חזק ואמץ! אמשיך לבקר...

אנפה2

New member
כל הזמן לא רציתי מחשב בבית,

כי סיפרו לי על בעלים שיושבים כל לילה בצ'טים ובערוצי זימה. יום אחד , אחת מבנותי קנתה מחשב חדש , זה היה לפני 5 חודשים,ונתנה לנו את המחשב הישן, והנה אני פה, ואם בעלי רוצה לגשת למחשב יש מלחמת עולם, הרי הוא כל היום בעבודה מול המחשב. לא עברתי קורסים פעם ביתי הצעירה הראתה לי איך נכנסים ונרשמים, ומאז אני משתוללת. רוב שנותי עבדתי מול מחשב, אך התוכנות היו משרדיות, או ספציפיות למקום העבודה, ויש הבדל.

shkedud

New member
אנפה, אצלנו בבית יש שני מחשבים

כי אחרת באמת היתה פורצת מלחמת עולם. אני גם עובדת במחשב.

אנימו

New member
../images/Emo127.gif../images/Emo127.gif../images/Emo127.gifשייך לנושא מחשבים../images/Emo6.gif

התפרסמנו בהודעה של "תפוז" על פורומים חדשים. משום מה לא הגיעה ההודעה לכאן...אבל מופיעה בכל שאר הפורומים.

נֵנָה

New member
אנימו../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif../images/Emo23.gif יופי לנו../images/Emo6.gif

עכשיו אני מבינה איך הגיעו אלינו כל כך הרבה חברים חדשים נחמדים. בקיצור, יהיה שמייח
עוד מעט יקראו לנו "גימלאים חסרי מנוח..."
כדי לא לפספס, לא אזכיר שמות, אך אני רוצה בהזדמנות זו לברך את כל החברים החדשים שהצטרפו אלינו. אני מקווה שנהנה כולנו בכיף
אנחנו יוצאים לשדה התעופה לקבל את פניהם של כלתי והנכדים המקסימים. להתראוווות

ננה בילוי נעם עם הכלה והנחדים!!!!!!

מברכת בזה את החברים החדשים שבאים לבקר בפורום שלנו, מקווים לשמוע ממכם לעיתים קרובות.

maxima

New member
ננה...הזכרת לי משהו...../images/Emo13.gif

לפני שנה הייתי שומעת הרצאות במכללה לגימלאים בקרית אונו בהפסקה בין השיעורים היתה המנהלת מזכירה על תאריכים קרובים של טיולים, הצגות, מופעים, סיורים ועוד כל מיני פעילויות שהיו מתקיימות בהשראתה. יום אחד כשהיא סיימה להקריא את הרשימה אמר המרצה ,שבדיוק עלה לבמה, לא יאומן גימלאים חסרי מנוח כל הכבוד.

אנימו

New member
וכמעט קראנו ככה לפורום....אבל לא

רציתי להתחייב בשם כולם, על התואר...

הי מקסימה, במכללה לגימלאים, ישנה

אישה בשם שרה, שהיא מתנדבת, והיא מספרת להם סיפורים על ספרים שהיא קראה, האם הכרת אותה?

אפי 7

New member
../images/Emo22.gif מכללת ברוקדייל - לפני כשנתיים

למדתי שם בקורס "כתיבת זכרונות" - שלושה חדשים - פעם בשבוע - 600 ש"ח. לדעתי לא לגמרי בשמיים - וההנאה הייתה מרובה. בעירי למשל אפשר להירשם לשמיעת הרצאות - פעם בשבוע - לאורך כל השנה - כל פעם שתי הרצאות - ואמרו נשים שההרצאות מאוד מעניינות - והתשלום הוא 250 ש"ח לכל השנה. מי שפנסיונר ממקומות עבודה בחברות גדולות במשק - יש להם חוגים במועדונים שלהם - במחירים ממש ממש סבירים. מועדוני גיל זהב שמקבלים אנשים כבר מגיל 60 (מי שמוכן ללכת בגיל זה) - יש שם הרצאות, חוגים, טיולים בארץ ובחו"ל - ולדעתי גם במחיר סביר. אם נוברים - מוצאים. אפי

maxima

New member
לאה...לא חושבת שהכרתי אותה..

יש במכללה מעל 300 איש...טפו טפו טפו..

בת אל 7

New member
מקסימה האם המכללה לגימלאים

בקרית אונו כל אחד יכול ללמוד או רק תושבי קרית אונו? והיכן זה נמצא?

למעלה