שלום לכולם מקווה שאוכל לקבל תשובות:

לימור י

New member
שלום לכולם מקווה שאוכל לקבל תשובות:

קיבלתי היום תוצאות של העמסת סוכר 100 (ב-50 יצא לי 155). צום - 82 אחרי שעה - 186 אחרי שעתיים - 157 אחרי שלוש - 88 הרופא שלי גמגם משהוא על זה שזה קל מאוד, ואמר לי לפנות לדיאטיקנית. מאחר והחריגות יחסית קטנות מעניין אותי לדעת אם זה עדיין נחשב לסכרת הריון, ואם יש הבדל בטיפול בסכרת הריון לפי המדדים (כלומר האם יש סכרת קשה יותר או קלה יותר). תודה מראש

החריגות אצלך הן קטנטנות

תוצאות תקינות הן: בצום - פחות מ 95 אחרי שעה - פחות מ 180 אחרי שעתיים - פחות מ 155 אחרי 3 שעות - פחות מ 140 (ממליצה לך להסתכל בקישור ששם amitp בתגובתו לאמללי). כן, יש רמות שונות של סכרת הריון בד"כ מספיקה דיאטה כדי לאזן סכרת הריון, ואם דיאטה לא עוזרת, וגם לא שינוי או החמרה של הדיאטה, אז מוסיפים אינסולין. הערכים שלך נראים ממש גבוליים, אז נראה שדיאטה תספיק. בהצלחה.

לימור י

New member
../images/Emo51.gif מחר אני כבר אהיה במרפאה

להריון בסיכון ואתייעץ שם עם הרופאים.

מצטרפת לפינה

הערכים שלך מאוד גבוליים ואפילו בשגיאת המדידה של המכשיר אבל לשמור מעט מעולם לא הזיק
המון בהצלחה מחר - דווחי לנו מה קורה.

לימור י

New member
אתמול הייתי אצל הדיאטיקנית וגם

במרכז לבריאות האישה. הדיאטיקנית היתה פשוט גרועה להדהים (פשוט ביזבוז של זמן) היא בקושי שאלה אותי שתי שאלות על אורח החיים שלי, רשמה לי איזו דיאטה שזה בעצם יום אחד בלי להסביר שום דבר, מה שאומר שאם אני לא מבינה כל כך בנושא אז אני תקועה אם תפריט יומי אחד לחודשיים הקרובים, היא אפילו לא טרחה לומר שאני לא אמורה לאכול יותר סוכר בכלל, נכון זה די מתבקש אבל זה לא משהוא שאומרים בכל זאת (אולי אני טיפשה במיוחד). התפריט שהיא נתנה לי נראה לי ממש גרוע אני לא בטוחה שהוא מכיל אפילו 1000 קלוריות ליום מה שממש לא ראלי לאישה הרה (דרך אגב אני גם ככה מאוד גבוהה מאוד רזה והעלתי כולה איזה 7 קילו עד עכשיו - שבוע 28). במרכז לבריאות האישה האחיות היו פשוט מדהימות (והן ככה כל פעם שאני שם) אחת מהן הכניסה אותי לחדר שלה וישבה להסביר לי כל מה שהיא יכלה. נתנו לי מכשיר למדידה ואמרו לי שלמרות שאני מאוד גבולית ולא צריך לדאוג יותר מדי כדאי בכל זאת למדוד במשך היום ולוודא שאני מאוזנת. אם הכל בסדר אפשר להוריד את כמות המדידות עם הזמן. בכל אופן האחיות שם המליצו לי על דיאטיקנית אחרת בקופה והיום ניסיתי לקבוע אצלה תור הבעיה היא שהתור היחיד הפנוי שיש לה זה לסוף ספטמבר כך שאני עוד צריכה לראות איך לעקוף את זה, במקרה הכי גרוע אקח דיאטיקנית פרטית. אז זהוא, נכון לעכשיו הורדתי את הסוכרים, ועברתי לארוחות קטנות כל כמה שעות, אני מודדת לאורך היום ועד עכשיו כל הערכים שלי היו בסדר גמור. מקווה שהכל ישאר ככה ולא תהיה החמרה או סיבוכים.

../images/Emo13.gif ../images/Emo46.gif

שמחה לשמוע שהיית מרוצה מהאחיות ואת לוקחת את העיניין ברצינות למרות שיש לך באמת סטיות גבוליות. די מעצבן שנותנים לנשים בהריון ולאנשים בכלל. דיאטניות כאלו גרועות במיוחד שאצלך זה יהיה הטיפול היחידי
אולי לנסות להתקשר לדיאטנית השניה ולהגיד לה שאת בהריון וזה דחוף בד"כ יש להם תורים למקרים כאלו בלבד. המון

למעלה