שלום לכולם עזרה בבקשה

שלום לכולם עזרה בבקשה

הפסקתי לעשן לפני שבוע ורציתי המלצות מכם לגבי מה כדי לקנות בשביל לשחק איתו בפה וכו' בגלל שאני כל היום זולל שטויות, כל הזמת תחושה של רקניות בפה ובבטן, אני מתאר לעצמי שזה רק השלבים של הגמילה הראשוניים, אבל בכל זאת אולי יש לכם כמה רעיונות לשתף שיעזרו להעביר את הגמילה בצורה חלקלקה תודה מראש לעונים

אפשר להשתחרר מהתחושות

שלום רב וברכות על זה שהצטרפת ללא מעשנים המאושרים! כמו שכתבת, תחושת הריק והחוסר והתחושה המוזרה של ההתחלה, הם עניין של כמה ימים. כל עוד לא תיתן לתחושות האלה להקשות עליך ולהוריד לך את הביטחון, אתה תהיה בסדר גמור. ברור שלקחת את ההחלטה הנכונה, ומכאן אתה הולך לנצח בענק !!! התחושות הלא נעימות, נגרמו על ידי הסיגריות, ומהן אתה משתחרר סוף סוף. תתייחס לכמה ימים האלה כמו לוירוס שפשוט צריך לעבור תצחק צחוק גדול שסוף סוף הוא מפסיק לנהל אותך

קודם כל תודה רבה

לאחר מכן הייתי שמח לקבל מידע של איך מתחיל התהליך הגופני של הניקוי, מתי הוא מתחיל, כמה זמן זה לוקח, איזה חוויות עוברים תוך כדי וכו' תודה רבה וחג שמח לכולם

מתחיל בערך מיד אחרי שכיבית את הסיגריה

האחרונה. ואז התחושות מתחילות להופיע (אם בכלל) אחרי 45 דקות, הסימפטומים (אי שקט, ריקנות) כמה ימים ראשונים 3-4, וזה מאחוריך. כל עוד לא תרגיש הקרבה בזה שאתה לא מעשן, יש סיכוי שאפילו לא תרגיש את הסימפטומים. בהצלחה,

למעלה