שלום לכולם עזרה חשובה

mehashefa

New member
שלום לכולם עזרה חשובה

שלום, סליחה על ההתפרצות בפורום! אבל אני די נואשת.. אשמח לקבל עזרה :) מצורפת בזאת תמונה של פירסינג שיש לי באוזן (למעלה). עשיתי אותו לפני מספר שנים במכון פירסינגים. הוא מורכב מטבעת וכדור שלפי דעתי אמור להיות הסוגר. עכשיו הבעייה היא - מחר אני מתגייסת לצבא. ואני לא מצליחה לפתוח את הפירסינג. האם מישהו יכול להסביר לי ולתאר לי איך לפתוח את העגיל? אשמח לכל עצה, תודה :) רותם

גמאני לא מצליחה לפתוח את העגיל..

תלכי לפירסר שהסטודיו שלו קרוב לביתך , הוא יפתח לך בשנייה :]

אז ככה....

קודם כל לעגיל שלך קוראים "עגיל לחץ". הרעיון בעגיל הוא שהטבעת יוצרת לחץ שמחזיק את העיגול ומונעת ממנו ליפול ככה שעקרונית הוא "תלוי באוויר" בזכות ההטבעת. נסי ללחוץ את הגולה אל אחד הצדדים תוך הפעלת לחץ ללמטה\למעלה. כייון שהגולה מוחזקת ע"י לחץ שווה משני הצדדים מה שייפתח אותה זה עירעור החפיפה בלחץ. (הבגרויות בלשון ומטמתיקה לא עושות לי טוב....) בהצלחה!

mehashefa

New member
תודה רבה! :)

ממש הצלת אותי... ההסבר היה מאוד טוב! בלעדיו הייתי ממשיכה לסובב את העגיל שעות בלי שיקרה משהו... תודה רבה! המשך יום נעים...

LightbuIb sun

New member
חחח:)

זה אחלה דבר ..להגיד לבקו"ם ולהגיד "מצטערת...אין לי מושג איך להוריד את זה". מה יוכלו להגיד לך?:) אוקי כבר פיצפיצון ענתה לך, אבל שאלה שלי: עברו שנים מאז שעשית את העגיל, ומעולם לא החלפת תכשיט? :)

mehashefa

New member
לא היה לי שום צורך להוריד אותו...

הוא ממש יפה לטעמי, וממש הפחיד אותי להחליף אותו. גם כשהיה לי נזם לא החלפתי אף פעם. אני אוהבת קטנים ועדינים :)

למעלה