שלום לכולם. שאלה לגבי ברית לתאומים פגים

שלום לכולם. שאלה לגבי ברית לתאומים פגים

היי. הייתי פעילה בפורום הריון מרובה עוברים ועכשיו הגיע תורי להצטרף אליכם. נולדו לי לפני 4 שבועות 2 בנים, תאומים זהים, במשקלים 1850 ו-1950. הם היו בפגייה המופלאה ב"מאיר" 3 שבועות וחצי, והשתחררו רק לפני 5 ימים. בינתיים הם בריאים בסה"כ, אין בעיות מיוחדות מלבד הבכי הבלתי נגמר, הגזים ושאר צרות "רגילות"... בטח כולכם מכירים את זה. בשעה טובה, הם עברו את ה-2,500 גרם, וזה הזמן להתחיל לתכנן את הברית. אני ובעלי רוצים לעשות את הברית אצל רופא ואת המסיבה בנפרד. האם תוכלו בבקשה להמליץ לנו על רופא מתאים באזור הוד-השרון, כפר סבא...? תודה מראש

קודם כל מזל טוב

למשפחה החדשה והמאושר המון בריאות ובקשר לברית..... גם אני עשיתי לילד שלי ברית אצל מוהל שהוא רופא בביה"ח שהגיע למסיבת הברית, אני עכשיו מבררת לך את המס' טלפון, ממליצה עליו בחום בן אדם מקסים הברית עברה חלק ללא בעיות וגם אני הגעתי אליו אחריי המלצות חמות מחברה.

השגתי לך את

הטלפון קודם כל הוא רופא וגם רב קוראים לו דק' בן דרור מספר הטלפון שלו 052-2792796 הוא נמצא בביה"ח זיו שבצפת אבל הוא מגיע לכל הארץ בשביל לעשות ברית מאחלת לך רק אושר ובריאות.

תודה לכולן על הברכות - שאלה נוספת לגבי הד"ר

אנחנו לא ממש מתמצאים, והיינו רוצים לקבל מושג כמה אמורה לעלות הברית לשניהם?

הרמוניה

New member
ממליצה בחום על ד"ר ג'קסון

הוא מרעננהולפחות לפני שנתיים וחצי כשאני מלתי את בני הוא בא הביתה. איש נחמד נעים ומאוד מקצועי הרמוניה

תודה הרמוניה, באמת בסוף בחרנו בג'קסון

הברית מחר, נקווה שהכל יעבור בשלום. ותודה לכל שאר המברכות והמייעצות

למעלה