שלום לכולם שאלות לבן

1serious

New member
שלום לכולם שאלות לבן

שלום לכולם ברכות לגביי היוזמה הברוכה רציתי לשאול אם יש לנו נציג בסין אשר יכול לענות על מספר שאלות כמו כן מספר שאלות לי אלייך בן קראתי שרשמת ש 51 אחוז מהעסק שלך רשום על תילאנדים אותם אתה לא מכיר בכלל האם זה נעשה תמורת תשלום חד פעמי או חודשי מה מונע מהם לזרוק אותך מהעסק ? אני בטוח שזה מעוגן על ידי עורך דין אבל ההיתי רוצה לקבל תשובה מקצועית מה רמת המיסוי בעבור עסק קטן בינוני ? האם אתה מחויב להעסיק מקומים ? כמה ? איך נקבע הדבר אני יודע שזה הרבה שאלות ומתנצל על כך מראש אודה לך אם תענה לי שיהיה לכולם שבוע טוב ויום נפלא

Benkok

New member
שלום רציני1...

לא נראה לי שיש כאן מישהו בסין, אבל אשתדל לענות על תאילנד... במעמד פתיחת העסק קיבלתי ,ביחד עם כל הטפסולוגיה והתעודות, גם מסמכי "העברת מניות" מבעלי המניות התאילנדים (שקיבלו תשלום חד פעמי של אלף באהט לראש לטובת הנושא הזה) טופס העברת המניות חתום ונטול תאריך, ניתן להפעלה בכל רגע נתון. במקרה של בעיה, אני מעביר אליי את כל המניות וסוגר את החברה (או רושם אותה על שם אחר). במקרה שליאני פחות דואג למקרה של הפיכה כי בת זוגתי מחזיקה 15% מהעסק (ועוד 4 תאילנדים מחזיקים 9% כ"א) אני לא מחוייב להעסיק מקומיים, זה פשוט יותר זול... בשביל להיות זכאי לאישור עבודה אני חייב להעסיק לפחות 4 תאילנדים ולהיות בעל הון רשום של 2 מיליון באהט (50 אלף דולר) בהצלחה... בן

1serious

New member
תודה רבה בן

המון תודה על עזרתך והיא הייתה רבה סוף סוף הבנתי את נושא השותפים שאלה או הבהרה נוספת אם אפשר על מנת לקבל רשיון עבודה אני חייב הון רשום של 2 מליון אם אין לי אז אני יכול לפתוח עסק ולא לעבוד בו פיסית (אני יודע שגם לחתום על צק נחשב עבודה ) או שיש עוד שיטות לקבל אישור עבודה כי שמעתי גם על כאלה שהונם הרשום הרבה פחות אבל הם שילמו קצת אתה מבין למה אני מתכוון (לא רוצה לערב שוב את הוויכוח על עבירות על החוק ) יש לי מכרים אשר מנהלים בתילאנד עסקי לילה הם מחויבים לשלם משכורת חודשית לשוטר במקום ובכך פוטרים את בעיות הפרוטקשן או בוא נקרא לזה הפשע במקום האם ידוע לך אם ישנה חובה גם בעסקים אחרים בתשלום ממשלתי ??? ברור לי שאלה שאלות קצת מציקות אם אין באפשרותך לענות אבין זאת בכל מקרה תודה על ההתיחסות והתשובות הכנות שכבר סיפקת לי שיהיה לך יום נפלא בארץ החיוכים ואגב כמו שכתבת אני אכן מסכים איתך שהגעת לגן עדן

Benkok

New member
אז ככה...

אין צורך בהון פיזי של 2 מיליון באהט. מספיק שתשלם את המס על ההון (5,500 באהט לכל מיליון) ואת עלות אישור העבודה (בסביבות ה1,500 דולר לשנה כולל מס הכנסה מוצהר (משכורת המינימום להצהרה היום היא 40,000 באהט לחודש - המס על זה הוא בסביבות ה4,000) הקשר בין שוחד לשוטר לבין תשלום על אישור עבודה לא כל כך מובן לי... חוצמזה כן! אתה יכול לפתוח עסק ולא לעבוד בו...אבל מה תעשה כל היום? זה די משעמם...

1serious

New member
אז.......

הקשר בין השוטר לבין תשלום האישור הוא שזה הייתה שאלה נפרדת :) אתה צודק זה משעמם מאוד אבל אני רואה שיותר קל לפתוח עסק מאשר לקבל אישור עבודה שוב תודה רבה עזרת לי מאוד

enwhysea

New member
סין

שאלות על עסקים בסין אתה יכול לשאול בפורום ישראלים באסיה בynet שיש שם כמה ישראלים שהם גם ותיקים בסין. חבל שהפורום הוא לא כאן בתפוז מהמון סיבות, ואולי אתה יכול למשוך אותם להתעניין בפורום של עסקים בחו"ל כאן. מה שכן, בסין יש הרבה סיפורים של שותפים מקמומיים

mickeystx

New member
עצות מסין

שלום רב, הנה יש לכם מישהו בסין. אני בעליה של חברת ייעוץ בשנגחאי ואשמח לענות על שאלות הקשורות בסין. בברכה מיכאל, W.M.H TRADE & CONSULTATION [email protected]

למעלה