שלום לכולם

Muminit

New member
שלום לכולם../images/Emo13.gif

קודם כל, מזל טוב על פתיחת הפורום
יש לי שאלה: אני מחפשת אבן שתפתח לי את צ´אקרת הגרון, שכבר הרבה זמן אני מרגישה שהיא חסומה אצלי, ובאופן כללי, שתעזור לי לתקשר עם אנשים שמסביבי טוב יותר. בתודה
Muminit

earth8

New member
עד כמה שידוע לי...

טורקיז מתאימה לצאקרת הגרון ופועלת לחיוב גם על תקשורת עם אנשים ויחסים. אשמח לשמוע את דעת המומחים. ליאור

ston2002

New member
נכון, גם הטורקיז אבל

הי ליאור אתה צודק לגבי הטורקיז. היא גם עובדת על הגשמה עצמית. עם זאת מומלץ לבחור אינטואטיבית בין כל האבנים הכחולות. חשוב שנשקיע מהאנרגיה שלנו בבחירה ולא ש"יגישו לנו הכל על מגש כסף". קיימת חשיבות לבחירה האינטואטיבית כיוון שלאחד הטורקיז תסייע ולאחר דווקא הטנזנייט...תלוי בעיקר מה באמת גורם לבעייה בתקשורת..

היי

בעיקרון, כל אבן שהיא בצבע של הצ´אקרה, במקרה הזה - כל אבן בצבע כחול, כצבע צ´אקרת הגרון, תעזור לך. מצאתי מספר אבנים שקשורות באופן ייחודי לצ´אקרת הגרון: אקוומרין (בעברית קוראים לה אבן תרשיש), טובה לכאבי גרון ועוזרת לתקשורת בין רגשות למודעות פנימית. היא גם נחשבת כאבן אומץ. טורקיז - מגנה מפני אנרגיות שליליות, משפרת את יכולת הריפוי של הגוף ועוזרת לתקשר עם האמת הפנימית. כמו כן היא מגבירה כוח ומשרה ביטחון עצמי, ותהייה טובה למי שבא במגע עם אנשים אחרים. משככת רוחות סוערות ופולטת אנרגיות ריפוי חזקות מאוד. גם אבן הסלסטיט אמורה לעזור לצ´אקרת הגרון, אבל עליה אין לי מספיק אינפורמציה.

ston2002

New member
לצ´אקרת הגרון..כחול

תודה על האיחולים. לצ´אקרת הגרון מתאימות כל האבנים הכחולות, בגדול כולן יכולות לסייע בתקשורת, מומלץ לבחור ביניהן ע"פ אינטואיציה. אחת הנפוצות ביותר היא הסודליית. לתקשורת רגועה וזורמת מומלצות אקוומארין וסלסטייט. הלאפיס מחזקת ומייצבת תקשורת.[ היתרון של הסודליית היא בכך שהיא גם מעניקה ביטחון עצמי מה שמין הסתם יכול להשפיע לחיוב על תקשרות. ישנן אבנים כחולות נוספות: דיומורטורייט, אוונטורין כחול, טופז ועוד. בהצלחה

למעלה