שלום לכולם

שמילבי

New member
שלום לכולם ../images/Emo140.gif

הרבה בהצלחה עם פתחית הפורום החדש שלכם
שמי שמילבי ואני ג'לולוגית. ג'לולוג הוא אדם הפוגש אנשים באמצעות אומנויות והומור (ואתם מוזמנים לקרוא על זה בפורום ליצנות רפואית - ג'לולוגיה, פה בתפוז). אני מתחילה לעבוד בקרוב עם מטופלי דיאליזה מבוגרים, בזמן טיפול הדיאליזה. הייתי שמחה לשמוע ממי שנמצא כאן והוא מטופל - מה היה עושה לכם כייף, מעביר לכם את הזמן בצורה יותר מהנה, עוזר להתמודד עם הקשיים שהטיפול עצמו טומן בחובו ונותן לכם סיבה לחייך בזמן הטיפול. אשמח לשמוע כל רעיון שבא לכם, גם אלו שאי אפשר לבצע בתכל'ס, רוצו עם הדמיון שלכם... המון תודה מראש על העזרה!
שמילבי.

D o r o t h y

New member
היי שמילבי ../images/Emo39.gif

זה רעיון נהדר. בדיוק אתמול תוך כדי דיאליזה דיברנו על זה עם אחת האחיות. לשאול מה יעשה לנו טוב זו שאלה גדולה מדי. בכל חדר שעושים בו דיאליזה יושבים אנשים שונים שאוהבים דברים שונים, לי למשל תמיד מוזיקה עושה טוב. אני גם בדרך כלל אוהבת לצחוק. אבל שוב, זה תלוי מצב. בכל מקרה - ברוכה הבאה .

שמילבי

New member
תודה ../images/Emo221.gif../images/Emo221.gif../images/Emo221.gif../images/Emo221.gif

תודה לך דורותי על התשובה. ברור לי שלאנשים שונים יש העדפות שונות ואני אכן מתכוונת לבדוק ולנסות להרגיש את צרכי ורצונות האנשים איתם אעבוד. מעניין שבסיור המוקדם שעשיתי במחלקת הדיאליזה בה אעבוד הדבר הראשון עליו חשבתי היה מוזיקה
ברשותך אשאל עוד שאלה: האם יש תחושות פיזיות (משותפות להרבה מהאנשים) בזמן הטיפול? קור, כאב בשלב החיבור/הניתוק, או כל דבר אחר... בכל מקרה אני אבקר כאן בפורום ואם יהיו לי חוויות מיוחדות שאולי כולכם תוכלו "להתעשר" מהן - אשתף בשמחה
ושוב תודה,
שמילבי.

למעלה