שלום לכולם ...

liran lev

New member
שלום לכולם ... ../images/Emo9.gif ../images/Emo9.gif

גם אני הייתי מאלה שאמרו "אני מעכשיו לוקח את עצמי בידיים..." ואכן כך היה אבל בסופו של דבר נשברתי ואבדתי עניין. וזאת למרות שניסיתי לשבור את השיגרה באימונים שלי ככל האפשר ברמה הסבירה כמובן. האם יש למישהו עצה טובה כיצד לתכנן אימון טוב לטווח ארוך? כאשר המטרה הסופית היא להיפטר מהשומנים המיותרים ופשוט להרגיש טוב עם עצמי ועם איך שאני נראה... רק הערה קטנה: אני לא שמן ולא סובל מבעיית משקל (למעט קצת "צמיגים" המעטרים את מותניי
)

spoild

New member
מוטיבציה !!!

כמה שזה פאסה זה הדבר הכי נכון בעולם, כמה שיטות שעוזרות לי. אני רואה אנשים בגילי (20) הולכים ובאים לחדר הכושר אצלנו, שבוע שבועיים רציניים ואז הם נעלמים, גג חודש חודשיים, אז זה דבר אחד שדוחף אותי, אני אומר לעצמי שאני לא ישבר. תמצא לך משהו שמושך אותך בחדר כושר, שאתה הולך לשם אז גם תהנה שם, אתה לא אמור לסבול (בחלק מהזמן לפחות
). תנסה לקרוא כל מני מגזינים, בעיקר המגזינים של פלקס סאתר שלהם, החברה שם יודעים להזריק מוטיבציה כמו שהם מזריקים סטרואידים, תאמין לי זה עוזר! בניגוד לחדר כושר שאני נצמא בו, אולי אצלך יש בחורות ואולי כאלה שנראות טוב, אז הנה לך עוד סיבה טובה להגיע לחדר הכושר ולהתאמן קשה יותר. תנסה להציב לעצמך מטרה, הכי טוב אחת עם מספרים, הכוונה שאתה שואף להגיע למשקל מסויים ולא משנה מה אתה תעשה הכל!!!! בכדי להשלים את המשימה. בכל מקרה בהצלחה!!! תנסה למצוא עוד תשובות אצל מורה הדרך שלי קובי עזרא. http://www.BodyBuilding.up.co.il

אלי ו.

New member
מטרות לטווח קצר - מטרות לטווח ארוך

שלום לירן, חלק מההבעיתיות שלמוטיבציה בחדרי כושר זה שרוב החבר´ה מגיעים עם ציפיות מוגזמות, וסבלנות מועטה. קבע לעצמך מטרות רחוקות (להיראות כמו שחקן קולנוע מסוים, לרוץ X ק"מ במהירות מסוימת, לעשות לחיצת חזה במשקל מסוים) וגם מטרות בהישג יד, כמו שיפור של 10% בלחיצת חזה, שיפור של קצב הליכה ריצה, שיפור במספר הקלוריות באימון אירובי וכו´ ההישגים הקטנים, עוזרים להחזיק מעמד, ולהרגשת סיפוק. כמו כן כדאי לך ללמוד יותר על תזונה, כי מעבר לנקודה מסוימת קשה להתקדם בלי תזונה מתאימה, וכשלא מתקדמים, לרוב מתיאשים. בהצלחה

למעלה