שלום לכולם

אמילי 64

New member
שלום לכולם

בעבר כתבתי בפורום אני נולדתי עם תסמונת טרנר עם לקוי שמיעה לאחרונה אבדתי את הראיה האם זה חלק מהתסמונת? כל טוב

1שרהפ

New member
אמילי 64 שלום לך לא ידוע לי

שבטרנר יש בעיות עינים אולי פזילה אבל לא יותר רפואה שלמה שרה

פז רונן

New member
תגובה לשרה

מה זה בעיות פזילה ? אצלי עדיין לא יודעים מה הבעיה בודקים את העניין כל טוב

אמילי 64

New member
תגובה לשרה

עניתי לך על שם בעלי שאלתי אותך מה זה בעיות פזילה כל טוב אמילי

elitp

New member
ממש מצטערת לשמוע

היי אמילי. ברוכה הבאה. ספרי קצת על עצמך. בעיות שמיעה נפוצות בטרנר, בעיקר בגלל דלקות אוזניים חוזרות ונשנות בילדות. יש פה בנות שעברו כמה וכמה ניתוחים בגלל זה. בעיות ראייה בד"כ לא רואים יותר מבאוכלוסיה הרגילה. מה הסיבה הספציפית שבגללה איבדת את הראייה? האם את סובלת גם מסוכרת שאינה מאוזנת? לי אין בעיות שמיעה, ולפעמים אני חושבת שאני שומעת יותר מידי. עשו לי בדיקת שמיעה במסגרת קורס צבאי,ויצא תקין. הראייה שלי,לעומת זאת,לא משהו, ואני מרכיבה משקפיים במספר גבוה. אבל אני מייחסת את זה לקריאה אינטנסיבית, ול14 שעות שאני יושבת כל יום על מחשב.

פז רונן

New member
תשובה elitp

מה אספר על עצמי אני בת 43 נשואה עובדת כספרנית במקצוע לפני חצי שנה אבדתי את הראיה שעדיין לא ברור ממה כי אני עדיין בבדיקות ספרי לי גם על עצמך שבת שלום אמילי

barbushi

New member
היי אמילי

אני גם מאוד מאוד מצטערת לשמוע על איבוד הראיה. אני זוכרת שכתבת. אני מקווה שתוכלי לדעת את הסיבה. יש מחלות שלא קשורות לטרנר שגורמות לאיבוד הראיה מתי החלה הבעיה? איך את מסתדרת בנתים? היו לך בעיות נוספות חוץ מהשמיעה? אני טפו טפו באופן כללי בריאה. רווקה, מהמרכז. תעדכני אותנו . מאחלת לך המון בריאות.

למעלה