שלום לכולם

ר ו ת י

New member
שלום לכולם

אני מעונינת לעבור ללוס וגס במקרה שמשהו קורה את הבקשה שלי אני מבקשת לדעת איך להגיע לכתובות של מתווכים טובים בעלי שם כדי למצוא לי דירה נורמלית מודה לכל העוזרים בדבר

יובית

New member
תשובה לרותי

היי רותי שולחת לך הודעה במסר שלך להתראות בווגאס

ר ו ת י

New member
תשובה ליובי

אהלן יובית תודה שחזרת אלי לא הייתי בטוחה שהבקשה שלי תגיע ליעד מסויים אני כל כך שמחה שבאמת זה עבד . רק לידיעתך אני מנסה את מזלי במחשב בפעם הראשונה מקווה שאני לא מטרד עם כל השאלות למינהם. באותה שכונה יש בי"ס תיכון יש לי ילדה בת 15 תתלמידה מצטיינת אני צריכה בי"ס ברמה לפחות כמו שבארץ - שמעתי שהרמה לא מי יודע מה האם זה נכון יש לך נסיון . תתני ציוני דרך ל - מרכז העיר מקום שטוב לגור בו - בי"ס לבתי וכן מקום עבודה אני מעונינת לפתוח עסק עם ילדים רוצה לקרוא את תשובתך האם כדי באיזה תחום יותר מאוחר. אלף אלף אלף תודות ר ו ת י

ד ז י ר ה

New member
סליחה הבי"ס שהמלצתי הוא יסודי

לא שמתי לב שאת צריכה תיכון. אברר לך עם חברה שילדתה בת 16 ולומדת בתיכון שם.

ד ז י ר ה

New member
שלום רותי !

גרתי שנתיים בלאס וגאס ,יש לי כמה עיצות: לגור כדאי רק ב-WEST .ואם את רוצה קרוב לסביבה יהודית כדאי בסמרליין. בי"ס יהודי יש את העיברו אקדמי שהוא בי"ס מצויין. מתווך אנסה להשיג לך שם של מישהו יותר מאוחר. כל שאלה שתרצי לשאול אשמח לענות לך. בהצלחה ואני קצת מקנאה

ר ו ת י

New member
ד ז י ר ה ח ב י ב ה שלום../images/Emo140.gif

קודם כל סליחה ! שלא יניתי מיד...... ותודה על תוכן המכתב מקוה שבעתיד תוכלי לשלוח לי יותר על כל מה שאת יודעת גם לגבי עבודה . תודה תודה - ביי ביי רותי אפשר במסר הפרטי .

ד ז י ר ה

New member
היי רותי-סליחה שלא עניתי קודם

כל מה שאני יודעת על וגאס הדף צר מלהכיל. אבל, אשמח לענות לשאלותייך. בקשר לעבודה האם יש לך אישור עבודה? אם כן לא בעיה למצוא עבודה. אגב, יש לי הצעה נחמדה עבורך לעבודה עם ילדים. בכל קזינו של המקומיים ישנן גן ילדים מעין שמרטף לילדים. כלומר האמהות משוטטות בין המכונות ומטפלת שומרת ומעסיקה את הילדים. אחלה עבודה ותנאים נפלאים . תנסי לפנות למלון "גולד קוסט" או ל"אורלינס" שם בטוח יש להם שמרטפיה כזו. הבטחתי לך שם של מתווכת דירות בעוונותי זרקי את המספר טלפון שלה. שמה רינה מזרחי ותוכלי למצוא אותה בספר הטלפונים. אגב, אם החלטת לשכור דירה אין צורך במתווך. בכל קרן רחוב יש קומפלקסים של דירות והם מחזיקים משרד ניתן פשוט להיכנס ולראות. לקניית בית חייבים להשתמש בשרותי משרד תיווך. מקווה שקצת עזרתי, אשמח לעזור בהמשך.. בהצלחה רבה !!!!!!!

רותי שלום

חברה מהפורום השכן הפנתה אותי לדיון שפעם היה שם בנושא מגורים בלאס וגאס. היא ממליצה שתעקבי אחרי הדיון בלינק הזה. תודה ל- hagelslag על ההפניה ומקווה שזה יעזור.

למעלה