שלום לכולם

kkl123

New member
שלום לכולם

אני די חדש פה אז אני לא ממש יודע אם תוכלו לעזור לי, אבל אשאל בכל זאת: בעוד כשבועיים תתקיים בגרות החורף בגיאוגרפיה, מישהו מכיר אולי אתר עם סיכומים טובים?? יש פה אנשים שניגשים לבגרות הזאת? תודה.

ברוך הבא ../images/Emo140.gif

הגעת למקום הנכון ונשתדל לעזור כמה שנוכל. נתחיל מקישורי הפורום, שם תוכל למצוא קישורים להרבה אתרים שיוכלו לסייע לך אבל אני אעלה לפה את החשובים שבהם. רשת המורים לגיאוגרפיה - שם תמצא חומר מקיף ועדכני בכל הנושאים הנלמדים כמו כן דוגמאות של מבחנים ופתרונות. חדר גיאוגרפיה - האתר של חברת הפורום היקרה שלנו " אמא לבוגרים " וגם קישורים למידע מאתרי משרד החינוך תחת הקטגוריה בקישורים " משרד החינוך, בחינות וסיכומים. תתחיל משם ובמידת הצורך נשמח לסייע. בהצלחה

pako27

New member
../images/Emo68.gif ללי את ../images/Emo47.gif

צטערת שלא היה לי זמן עם כול נוסחאות............

kkl123

New member
עוד שאלה :)

ללי תודה רבה על הקישורים. אך רציתי לדעת, יש למישהו אולי קישור למאמרים/סיכום שלהם בנושא המזרח התיכון שנשארו במיקוד? המאמרים שאני צריך כל קישור אפשרי עבורם הם: "תכנון הפיתוח המרחבי והעירוני באל עין שבברית האמירויות הערביות" מ' בן חמוש "מן העיתונות:"עמק הסיליקון של דובאי משגשג" ח' סלום תודה רבה !

בנוגע למאמרים

לא יודעת אם יש אותם ברשת, אבל מאמינה שבהמשך אנשים יעלו סיכומים שלהם לאתרים שונים ברשת ( יש הרבה אתרים של סיכומי חומר לבגרות, עשה חיפוש בגוגל ), מעבר לכך שווה לבדוק, אולי יש איזה שכן, חבר, בן דוד שלומד גם לבגרות ויוכל לצלם או אולי אפילו מישהו מהפורום שיש לו ויהיה מוכן לצלם ולשלוח בדואר . אין לי את המאמרים בשלב זה ולכן לא יכולה לעזור, אולי בהמשך.

למעלה