שלום לכולם

yaeli123

New member
שלום לכולם

אלי פה תוכלו לעזור לי - אחי מתחתן בקרוב ואני רוצה לשיר להם שיר בחתונה, אבל אני לא מצליחה לחשוב על אף שיר שמתאים לסיטואציה. זה כמובן לא יכול להיות שיר שגבר שר לאישה או להפך, אלא משהו יותר כללי שמדבר על אהבה או על זוג בטח יהיו לכם רעיונות. (וזה אמנם לא קשור לפורום- אבל אם למישהו יש רעיונות גם לשירים לועזיים, זה גם הולך) תודה רבה, יעל

../images/Emo47.gifאני אוהבת להמליץ

בקטע של החתונה. אני ממליצה על שירים של סטלוס ואורן חן בנוסף: השירים של רגב הוד דיי שירים שמתאימים לחתונות (בלי קשר ל:"התנשאי לי") בת 20 זה גם שיר יפה. ...לא חדש אבל יפה מאוד! וכמובן איך לא...."אהבה"-דניאל סולומון שמעי..מקווה שהמלצתי על שירים\אמנים שתאהבי. בהצלחה עם חיפוש השירים....סה"כ היום כל שיר מתאים לחתונה-השאלה היא מי מתחתן חח.. כמעט כל שיר יתאים,בעיקר הרגועים ואלו שמדברים על אהבה

1mayush

New member
אולי התכוונת לשיר 'אהבה בת 20'../images/Emo35.gif ../images/Emo99.gif

לא שמתי לב שזה לא כתב לי את המילה הראשונה

טעות....קורה...! הביצוע של יוסי אזולאי לשיר ה=ו=ר=ס אגב... בהחלט אהבה בת 20.....טעות בהקלדה:p האמת שכתבתי את ההמלצה בדיוק כששמעתי את השיר חח

yaeli123

New member
מזרחית זה לא הכיוון שלי בכלל ../images/Emo9.gif

ושני השירים האחרים לא מתאימים מבחינת התוכן שלהם. תודה

yaeli123

New member
או../images/Emo70.gif זה דווקא מתאים

השיר הראשון שקולע להגדרה. אני אדוק אם הוא מתאים לי לקול. בינתיים אשמח לעוד הצעות
רבה

../images/Emo60.gifיש לי עוד כמה אם בא לך...

Take My Breath Away - Berlin I Don't Wanna Miss a Thing - Aerosmith Here With Me - Dido To the Moon and Back - Savage Garden דנה אינטרנשיונל - אני לא יכולה בלעדייך עברי לידר-תמיד אהבה נמרוד לב ואורלי פרל - זה כל הקסם מכל האהבות-עידן רייכל ניצחת איתי הכל-עמיר בניון אהבה היא שיר לשניים ארקדי דוכין - מי אוהב אותך יותר ממני משינה-אהובתי נועדנו זה לזו - חן מאושר אורי בנאי- הזמנה לחתונה שלמה ארצי -את ואני שי עמר - באור ובעוני מעמקים - עידן רייכל הרי את מקודשת לי - שלומי שבת הינך יפה - עידן רייכל קן של אהבה - אתניקס ואייל גולן אהוד בנאי - כולם יודעים ארקדי דוכין - היא לא דומה ישי לוי וגאולה מדיאל- שבועת אוהבים אריק איינשטיין - לי ולך שי עמר - באושר ובעוני אלון אלאורצ'יק - בואי נגיד שאני שלך את לא כמו כולם - משינה שלמה ארצי - אחרי הכל את שיר התינשאי לי - רגב הוד פרפרים-אורי בנאי בואי כלה - אחינועם ניני עמיר בניון - יש לי חלום לידור יוספי ומיכל אמדורסקי - שני עולמות יוני רועה - נעימת השיכורים שרית חדד - אני אוהבת אותך הרבה יותר ממני מקווה שעזרתי

hilali1

New member
וואו../images/Emo70.gif יש כמה ממש ממש יפים../images/Emo70.gif ../images/Emo9.gif

למעלה