שלום לכולם!

שלום לכולם!

שלום לכל גולשי הפורום! אני עמית, קורא סמוי כאן זמן-מה, ומנהל פורום לימודי פיזיקה השכן (1882). לפני זמן קצר נכנסתי להנהלת הפורום, ומקווה שנהנה יחדיו לטייל במחוזותיו הנפלאים של המדע הפופולרי. לאור כמה אירועים בזמן האחרון בפורום, אני רוצה רק להזכיר את תקנון האתר . חשוב מאוד שהפורום יישאר מקום שנחמד וטוב להכנס אליו, ולקרוא בו, ואני סומך עליכם שגם באם יווצרו חילוקי דעות כאלו ואחרים, שתדעו לנהוג כבוגרים. המשך גלישה נעימה ומרתקת, עמית

TheMrM

New member
מזל טוב

גם לך, וגם לפורום. סוף סוף מנהל (מאז אחמס)...

../images/Emo18.gif הבהרה

אני חוזר ומדגיש כי כל ההודעות העוברת על תקנון הפורום תימחקנה מיד. בפרט אציין את הסעיף האוסר על פרסום פרטים אישיים של משתמשים וגולשים אחרים. בואו נשמור על הפורום הזה מכובד ומעניין כמו שהוא יכול להיות.

../images/Emo124.gif ועוד משהו קטן..

אני יודע שזה לא בתקנון או משהו כזה, אך אנא מכם, וראו זאת כפנייה ובקשה אישית מכל אחד ואחת מכם: השתדלו לפעול לפי "מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך". כך נוכל לשמור על האווירה בפורום, ועליו בכלל, כמוקד פעיל של פעילות שכלתנית. מיהו גולש זה או אחר, כמה משתמשים יש לאיזה גולש כלשהו, וכל אלה- אינם מעניין הפורום. באנו להנות, לא? ..

שזלונג

New member
ברוך הבא! אתה מציל את הפורום.

אני רוצה לאחל לך בהצלחה בניהול הפורום. הגיע הזמן לעשות פה סדר...

איילפ

New member
../images/Emo49.gif ובהצלחה!

אתה אכן מושיע אותנו מכמה ימים מזוויעים שעברו על הפורום.

yarinkr

New member
בהצלחה,ונקווה שהוויתקים והותיקות שנטשו יחזרו

במהרה בנוסף לאללה שנשארו ומצילים את הפורום. רק שאלה טכנית,בגלל שהידע שלך הוא של קצת פחות מחצי תואר ראשון(אם אני טועה תקן אותי ),מה יקרה במצב של הודעות שנראות לקורא ההדיוט כמוני -כפיזיקה נכונה ומבוססת כאשר בעצם אין לו אפשרות להבחין כי ההודעה היא פרי דמיונם של גולשים או רק חצאי אמיתות?זה כנראה יהיה האתגר הגדול שלך.בהצלחה

מה שיקרה הוא פשוט ביותר :)

אתה, אני, וכל השאר, נוכל שאול שאלות, ולקבל תשובות. האנשים בעלי הידע הרב יותר ישאלו גם הם ויחוו דעתם. ובסופו של יום, כל אחד ייקח את מה שהוא רוצה איתו, והכל- בעירבון מוגבל :) צריך תמיד לזכור שהספק הוא אחד הכלים החשובים ביותר שיש לנו..

maverick 42

New member
שיהיה בהצלחה!

ואני ממליץ להוציא את מקל הטרולים מהבוידעם...

למעלה