שלום לכולם

yehudit371

New member
שלום לכולם

הרבה זמן לא ביליתי פה כי אני כבר לא עובדת בפרחים ומה זה חבל לי!!! עבדתי בחנות/משתלה בערך שנה. מיציתי כי הרגשתי שאני לא מתקדמת מבחינה מקצועית לשום מקום. עברתי לחנות אחרת מדהימה שנקראת בוקטו - עבדתי רק בחגים ומאז חזרתי להתמחותי הישנה - שיווק.בכל חנות פרחים שרציתי לעבוד הפכו אותי לפועלת שחורה שכל היום מנקה את הדליים. האמת, לא מתאים לי. אולי בעתיד כשייגמר המיתון אני אפתח איזה עסק קטן. בכל מקרה אח שלי מתחתן שבוע הבא ואני כמובן צריכה לעצב לו את האולם. הדבר היחיד שמפחיד אותי זה סידור פרחים לחופה. הכלה רוצה שני סידורים משני צידי החופה. לבועז וכל מי שמבין בעניין- אני אשמח אם אפשר יהיה לעזור לי עם כמויות הפרחים והטכניקה. ואשמח עוד יותר אם תהייה תמונה. צופית, אני שמחה שהצטרפת לפורום (זו יהודית אביב מהקורס בזר פור U - אם את זוכרת???) . את מדהימה גם אישית וגם מקצועית ויש לך המון מה לתרום. יופי!!! יום נפלא לכולם!!! מחכה לתגובות.

בועז בר

New member
אהלן יהודית!

אם את זוכרת, כבר הבאתי דוגמה להכנת סידור לחזית חופה תעברי על התמונות וההסברים, ואם תצטרכי עוד יעוץ, אשמח לסייע

yehudit371

New member
תודה רבה. לא מצאתי את זה. יש לי עוד שתי שאלות

1. איך קושרים את זה על הבד של החופה?? הרי צריך ללפף סביב המוט של החופה ויש שם בד?? 2. זה לא מרטיב את הבד?? מצטערת על ריבוי השאלות זה פשוט קצת מלחיץ לעשות משהו שלא עשיתי אף פעם.

בועז בר

New member
קושרים על הבד של החופה.

זה לא מרטיב כי הסידור למעשה כבר מוכן מקודם וסיים להגיר את עודפי המים, הקשירה עצמה לא לוחצת על הספוגים כך שאין סיבה שהם יגירו מים פתאום. אם את דואגת לבד החופה שלא יתלכלך או יקרע באיזור הקשירה, את יכולה לעטוף את האיזור בבד אחר שיחצוץ בין הסידור לבד החופה.

yehudit371

New member
תודה רבה רבה!!!

כן , אני דואגת כי החופה היא של מעצבת האולם. הם מאפשרים לנו לעצב את האולם למרות שיש להם מעצבת. בכל מקרה עזרת לי מאוד מאוד ובכלל הפורום הזה מדהים - התשובות מגיעות מייד.תודה,תודה. אם אזדקק לעוד עזרה אכתוב שוב. יום מדהים!!

yehudit371

New member
אני מנסה להעלות תמונות וזה כל הזמן אומר לי

שגיאה בדף.

למעלה