שלום לכולם!

הילה138

New member
שלום לכולם!

בתקופה אחרונה חלו שינויים רבים בחיי. וגם משמעותם אינה מבוטלת. בין השאר, גיליתי פתאום שקשר עם אדם, אשר שיחק בחיי תפקיד שולי למידי במשך מספר שנים, התחזק והפך לחברות המלווה ברגש. מעולם לא חשתי התאהבות כלפיו, גם לא חוויתי את שלב האידיאליזציה. פשוט התפתח שם משהו בפנים חזק וברור. מוזר לי ומפחיד לי וההגנות שלי עובדות שעות נוספות. שאלתי את הרונים האם קיים פוטנציאל בקשר עם האדם הזה ואם נכון עבורי פשוט לאפשר לדברים לקרות? מאנז פרת'רו סווילו תודה מראש, הילה

שלום הילה...

חיפשתי משהו שכתבתי על לגוז פעם, ובמהלך החיפוש נתקלתי בהודעתך הראשונה כאן ובהתכתבות שבעיקבותיה.. מעניין..כניסה יפה טוב לגבי האפשרות לצמיחה של קשר... מאנז - להיות קשוב להשתנות הרשת והמארג בו אנו חיים.. פרת'רו - רון האישה החכמה שיודעת לשחק נכון את קלפיה... סווילו - רון השמש..שמש עם כוח של נשיות.(חמה) בהחלט נדמה שחל שינוי ונראה שזה בידייך ואני מבינה את חששך לאבד את הישן..בטרם בדקת את החדש.. תלכי על זה...לדעתי

הילה138

New member
לגוז - אקח אותו איתי. אזרום.

החזרת אותי עכשיו להודעת הראשונה שלי. כן, זה היה משהו כמו: "אימאל'ה, הצילו! המציאות לא תואמת לפנטזיה". זה לא היה מיזמן, אך הרבה השתנה מאז. הילדה שלי הובחנה ומטופלת בפסיכו דרמה. את אבא שלה - שחררתי ולא תהיה עוד מלחמה. ממקום העבודה הכן פוטרתי. אומנם לא אז אלא לפני כחודשיים וזרמתי עם זה. למעסה כבר מיזמן לא הייתי שם. הצלחתי בקלות מפתיעה, הפעם, לאפשר לישן למות. הרי ה"ישן" אבד את טעמו ואת משמעותו ולא תרם עוד כלום. בהכשר ל"חדש" - עדיין לא נולד, אך ה"הריון" מתקדם יפה. אגב, שאלה נוספת. לחבר שלי יש מקצוע מרתק (בעיניי). בעבר הוא נעזר בי מספר פעמים, בעיקר לצורך תרגום. גיליתי במהירה כי זה המקום שבו אוכל לממש חלק ניכר מכישרונותיי. לאחרונה, שהתקשרותי עם עבודה הקודמת הסתיימה, הוא עזר לי להגיע לתחום שבו הוא עוסק והתחלתי לעבוד שם. במקביל פנו אליי והציעו לי תפקיד שגם הוא מעניין ומאדגר עד מאד. שאלתי את הרונים האם נכון עבורי להמשיך לעסוק בתחום שהתחלתי? יצא: פהו מאנאז אייהוואז בקשר לבחור שאליו דיברתי כאן: את צודקת בהחלט, זה תלוי בי. אנו מכירים קרוב ל- 3 שנים. ובכל פעם שחל שינוי כלשהו בקשר, כל עליית מדרגה שם, בא מתוך שינוי שחל בתפיסתי וברצוני נכון לאותה תקופה. אלך על זה. טוב לי שם ואני רוצה בטוב הזה. תודה לאונרדו. ההתכתבות איתך מאירה לי דרך.

הי חמודה..אענה אח"כ..

בעלי מצא שתילים של אמנון ותמר (שהגנן של העיריה לא שתל וזרק..) שאני חייבת לשתול..כבר לפני יומיים.. ואחרי זה להכין אוכל..ואחרי זה אגיע למסר לך.. אבל חן חן..נעים לי מאוד..ואני די בטוחה שעוד נפגש..תמי

הילה138

New member
תצליחי בעשייתך

גם אני, בשעות הקרובות, אתרום למשפחתי. אשמח מאד לתשלובה ממך, בזמנך הפנוי כמובן. ואת יודעת, גם לי יש הרגשה שנפגש עוד. כן, שמי הוא - אלה.

פיענוח הרונים:

שאלתי את הרונים האם נכון עבורי להמשיך לעסוק בתחום שהתחלתי? יצא: פהו >ראשית דאי להשתרשות וביסוס המקום ואז ל"קישוטים והנצנצים."... מאנאז > הבנת התמונה על כל מרכיביה... אייהוואז > איזון..הרמוניה..חום פנימי. התשובה היא כן.

למעלה