שלום לכולם

הניבתן

New member
שלום לכולם

יש לי 2 שאלות - א. האם מישהו יודע משהו על הפקת התיאטרון של המספריים של אדוארד? ב. אני מאד אוהב את טים ברטון, אבל אני לא ראיתי מספיק סרטים שלו. על איזה סרטים אתם ממליצים מלבד המספריים של, ביטלג'וס, בטמן, צ'רלי והשוקולדה, סוויני טוד והסיוט שלפני חג המולד? תודה מראש.

adi dion

New member
../images/Emo140.gif

אממ אין לי מושג לגבי הצגה, לא שמעתי על כזה דבר.. דווקא ראית את רוב הסרטים הטובים שלו לדעתי. נשאר לי להמליץ לך רק על סיפורי דגים שזה סרט מדהים!! וכדאי לך גם לראות את סליפי הולו וחתונת רפאים
ואם אתה רוצה, פעם הכנתי תקצירים על כל הסרטים שלו, אתה יכול למצוא את זה כאן ואולי תמצא משהו שיעניין אותך- http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=2016&MessageId=119614955

הניבתן

New member
חתונת רפאים ראיתי

אני לא בטוח לגבי סליפי הולו, וסיפורי דגים אני מתכוון לראות.

tali44

New member
אד ווד סרט טוב!../images/Emo99.gif

זה מדבר על במאי כושל בטירוף שחובר לכמה שחקנים נידחים שהופכים להיות השחקנים הקרובים שלו בכל סרט. בנוסף לכך יש לו אהבה עמוקה לבגדי נשים, והוא מוזר בטירוף. הסרט מוצג בשחור לבן, והוא משנת 1990. אני מאד אוהבת את הסרט, זה מאד מזכיר לי את טים עצמו בקטע של השחקנים הקבועים, ושהוא עושה סרט ולא איכפת לו מה יגידו, והוא לא עושה את הסרט בשביל שישבור קופות, אלא בגלל שהוא נהנה בעשיית הסרט הזה. המשחק של השחקנים מאד טוב, והוא מאד מצחיק (לא בקטע של קומדיה, אלא בקטע של ה... טמטום (?) של אד ווד). קיצר... אני מליצה על זה, את השאר שלא ראית גם אני לא ראיתי עדיין ולכן אני לא יכולה להמליץ לך עליהם.

S H I F T Y

New member
ראיתי ביוטיוב את המספריים בתיאטרון

בהתחלה חשבתי שמדובר בהחלקה על הקרח, אבל מסתבר שזה בלט
הלוואי שהיה את זה בארץ, כ"כ הייתי הולכת. זה נראה מדהים.

למעלה