שלום לכולם

shirtapuz

New member
שלום לכולם

נראה לי ששנתיים לא נכנסתי לפורום הזה. אני חולת לופוס מ2003 וכנראה שהייתי בתקופה של הדחקה, לא רציתי להתמודד עם המחלה, ניסיתי להתעלם ממנה, גם זילזלתי בתרופות שלי ולא הייתי במעקב איזה שנה. אבל בזמן האחרון הבנתי שאני צריכה להתמודד עם המציאות. יש לי שתי ילדים קטנים שצריכים אותי בריאה ואני חייבת לדאוג לעצמי חייבת לעשות את הבדיקות בזמן ולא לפספס לקחת כדורים. בלי עין הרע אני מרגישה טוב. הרופאה שלי אמרה לי שלפי הבדיקות שלי כאילו שאין לי בכלל לופוס וזה משמח לשמוע, למרות שהיא אמרה שיש איזה בדיקה אחת שהיא גבולית ושצריך להמשיך במעקב. גם יצא לי ויטמין D מאוד נמוך ואני מתחילה לקחת אותו בתוספת. קשה לי מאוד להמנע מחסיפה לשמש. יש לי ילדים קטנים שצריך להוציא אותם מהגן ובית הספר בשעות הצהריים השמשיות מאוד ולקחת אותם לגינה וכאלה דברים. אני צריכה ללכת עם כובע רחב שולים אבל די מתפדחת ללכת איתו כי אני נראת מצחיק עם כובע כזה בחורף. ישר יוצאת לי פריחה אדומה ומגרדת על הפנים. איזה מבעס זה.. טוב, זה טוב לחזור לפורום. אני אשמח לשמוע על עוד אנשים שעוברים דברים שאני עוברת

אתי ב10

New member
היי נעים מאוד

אני מאוד מזדהה עם המקרה שלך גם אני אמא לשלושה ילדים קטנים וזה ממש לא פשוט,
אני באופן אישי ממשיכה את חיי כרגיל אני יוצאת איתם בקיץ לים לבריכה לפיקניק, רק מה מצטיידת כראוי אם זה בשעות הבוקר,
כלומר שימשיה מחפשת תמיד מקום מוצל, הולכת עם כוכע שמש, מבחינת ביגוד אני תמיד לובשת ארוך( מפאת צניעות) יש לי בגד ים עם שרוול ארוך וחצאית עד הברך שמלווה עם טייץ,
בקיצור לכל יש פתרון פשוט צריך לקבל את זה ולחפש פתרונות למה שאת צריכה.
אני שמחה לשמוע שאת ברגיעה זה הכי טוב תמשיכי לשמור על עצמך תמיד להיות רגועה ונינוחה זה הכי חשוב לקחת הכל באיזי...
בהצלחה

למעלה