שלום לכולם

שלום לכולם

אני לא יודעת אם זו שאלה לגיטימית לשאול כאן או לא,
לאחרונה אני מרגישה שאני חסרת אנרגיות לחלוטין, מסתובבת עם חלל ענק בתוך הגוף, האם טיפול רייקי עוזר למקרים כאלה?
אם כן, האם יש לכם המלצות למום שאפשר לעבור טיפול כזה?

תשובה

רייקי היא סוג של אנרגיה, שיכולה ומטפלת במגוון בעיות.

בתפיסה של הרייקי, רוב הבעיות אם לא כולן, מקורן בחלק המנטלי-נפשי-רוחני שמשליך על הגוף הפיזי ופעמים רבות מביא לתחלואים, שהביטוי שלהן הוא פיזי.

אין שום מניעה, שרייקי יטפל בבעיה אנרגטית, ויעזור למלא חלל שקיים בגוף (בנפש...).

בלי קשר, צריך לבדוק הרגלי תזונה שגרתית, לוודא שהדבר לא נובע ממחסור כלשהו בתזונה (או לחילופין, עודף של תזונה שלא מיטיבה עם הגוף).

ישלא מעט מקומות שמטפלים ברייקי או באנרגיות לסוגיהן.

smile2life

New member
דני כמה שאתה טועה

רייקי אינה סוג של אנרגיה אלא דרך חיים ערכית, שבצידה גם טכניקות לאיזון אנרגטי.
הטכניקה יודעת לבצע מניפולציה על הצ'י (או הקי) ולשאוף לאיזון. האיזון אינו מושלם ללא דרך החיים.

תמשיך למכור לאנשים הוקוס פוקוס וחיה באור ואהבה וכל השטויות האלה.

בהצלחה.

התשובה שלי לשואלת היא צאי החוצה, תמצאי לך מטרה בחיים ציור, ספורט, בישול, סקס, טיולים, עזרה לחתולים או כל מטרה אחרת ומלאי את החלל שלך. בתוכן....

מסכים לחלוטין

רייקי היא דרך חיים ולא אנרגיה בשקל.

מצד שני, גם הדרך הכי ארוכה, מתחילה בצעד אחד קטן. אי אפשר לקום מחר בבוקר ולהחליט ש X היא דרך חיים, אלא זה משהו שנרקם ומתחיל ממשהו - ולא מכלול של דברים שביום בהיר אחד צונח מהשמיים.

כן, אני עדיין סבור שרייקי (טיפולים, כהתחלה) מביאה לאיזון אנרגטי יותר טוב - בעקבות הרבה דברי שחוויתי בטיפולי רייקי, הרבה לפני שהתחלתי ללמוד את זה.

אגב, אני לא "מוכר" לאף אחד כלום. מכל מיני סיבות, אני לא מטפל או עוסק ברייקי.

smile2life

New member
למה לנטוע תחושה שרייקי זה הוקוס פוקוס?

רייקי לא ממלא באנרגיה ולא אבטיחים.

למה לא לקבל את זה, שאני מדבר על החוויה שלי

ועל מה שאני חשתי וקיבלתי מהרייקי - שזה אולי שונה מהחוויה שלך ומהאמת שלך, שהיא לא האמת המוחלטת עלי אדמות...?

smile2life

New member
היה אמור להיות כאן אבל עניתי בטעות במקום אחר

מכיוון שלא ענית לה וסייגת את תשובתך "לפי החווייה שלי או "לפי דעתי".

קבעת עובדה:

אני מצטט מהודעתך: "רייקי היא סוג של אנרגיה, שיכולה ומטפלת במגוון בעיות.

בתפיסה של הרייקי, רוב הבעיות אם לא כולן, מקורן בחלק המנטלי-נפשי-רוחני שמשליך על הגוף הפיזי ופעמים רבות מביא לתחלואים, שהביטוי שלהן הוא פיזי.

אין שום מניעה, שרייקי יטפל בבעיה אנרגטית, ויעזור למלא חלל שקיים בגוף (בנפש...)."

לא היית מוסיף משפט אחד שמסייג את כל הכתוב לעיל שזה לשיטתך לא הייתי טורח אפילו להגיב.

אנשים פונים לפורום הזה על מנת לקבל התרשמות ראשונית מהרייקי - הרייקי שלי זה רייקי של זעם וכעס, לא של אור ואהבה ושאנטי. על מנת שרייקי יעבוד - כ\ קודם כל האדם חייב לעשות עבודה על עצמו ורק אחר כך לגשת לתרגול האנרגטי - אין קיצורי דרך!!! רייקי זה לא הוקוס פוקוס. ופעם בכמה חודשים יש כאן את האדם התורן שבטוח שזה מה שרייקי. צר לי שאני אלים בתגובתי אבל עברתי המון עם הרייקי מכדי לתת לאחרים לזלזל ברייקי.

כמובן שיש גם את הקטע האנרגטי - אבל הוא זניח, למרות שהוא מוכר יותר.
בקיצור אם אתה חושב שאתה יודע משהו על רייקי אני מחזיר אותך אחורה ללימודים. ואני לא טוען שאני מבין ברייקי - למעשה איני מבין בכלום! אני פשוט יודע שהרייקי המקורי הוא לא מה שנהוג לחשוב עליו היום וזה טיפה מרתיח אבל אין ברירה אלא לכעוס. לא כולם מושלמים כמוני.

אתה אומר את אותו הדבר רק מזווית שונה

הרייקי שלך זה זעם וכאב (רגש/אמוציות וכד' - הצד השני של אור ואהבה, שאגב לא דיברתי רק עליהם).

"אין שום מניעה שרייקי יטפל בבעיה אנרגטית". אתה סבור שיש מניעה? לגיטימי לחלוטין! אבל אני לא בטוח שגדולים ממני (ואולי גם ממך) בתחום הרייקי, יטענו אחרת - ולא, אני ממש לא מדבר על שרלטנים או כאלה שעושים רייקי בשקל, אלא על אנשים שלקחו את הרייקי למקום הכי טהור, נקי וטיפולי שיש.

רייקי היא דרך חיים.
הידע שיש לרוב האנשים/ההדיוטות/המתחילים, זה החלק האנרגטי. אם זה מה שמביא את האנשים לרייקי ומשם הם כבר "צועדים בדרך" - שיהיה. למה לנסות לסתור את זה?

smile2life

New member
אני לא סותר אלא מביא אל קדמת הבמה

את דרך החתחתים שיש לעבור לפני הקטע האנרגטי.

נועיק

New member
לדעתי אפשר להתחיל באנרגיה

ואחר כך לבדוק אם דרך החיים מתאימה לי.

אני בכלל לא ידעתי שזו דרך חיים, ואם הייתי יודעת אולי לא הייתי מגיעה (מריח מסוכן משהו).
הלכתי כי העניין האנרגטי מצא חן בעיני,
הלכתי ללמוד כי חשבתי שאוכל לעזור לבנים שלי, למשפחה.
העובדה שאחר כך גיליתי עולמות חדשים היא שלי, ושל עוד כמוני.
יש הרבה אחרים שגילו את הרייקי רק כמשהו אנרגטי להתחבר אליו לפעמים וזהו.
זה גם רייקי,
די באמצע, לא "הכל או לא כלום" - וגם זה מותר לטעמי!

נועיק

New member
לא, זו לא רמאות

לאמת יש הרבה פנים.
האמת שלך נחרצת וחד משמעית,
האמת שלי אחרת.
בסוף הכל אותו הדבר, אבל ההתחלות שונות,
ולא תמיד חייבים להגיע לסוף.

smile2life

New member
תשובה לתשובה

מכיוון שלא ענית לה וסייגת את תשובתך "לפי החווייה שלי או "לפי דעתי".

קבעת עובדה:

אני מצטט מהודעתך: "רייקי היא סוג של אנרגיה, שיכולה ומטפלת במגוון בעיות.

אין שום מניעה, שרייקי יטפל בבעיה אנרגטית, ויעזור למלא חלל שקיים בגוף (בנפש...)."

לא היית מוסיף משפט אחד שמסייג את כל הכתוב לעיל שזה לשיטתך לא הייתי טורח אפילו להגיב.

אנשים פונים לפורום הזה על מנת לקבל התרשמות ראשונית מהרייקי - הרייקי שלי זב רייקי של זעם וכעס, לא של אור ואהבה ושאנטי. על מנת שרייקי יעבוד - כ\ קודם כל האדם חייב לעשות עבודה על עצמו ורק אחר כך לגשת לתרגול האנרגטי - אין קיצורי דרך!!! רייקי זה לא הוקוס פוקוס. ופעם בכמה חודשים יש כאן את האדם התורן שבטוח שזה מה שרייקי. צר לי שאני אלים בתגובתי אבל עברתי המון עם הרייקי מכדי לתת לאחרים לזלזל ברייקי.

כמובן שיש גם את הקטע האנרגטי - אבל הוא זניח, למרות שהוא מוכר יותר.
בקיצור אם אתה חושב שאתה יודע משהו על רייקי אני מחזיר אותך אחורה ללימודים. ואני לא טוען שאני מבין ברייקי - למעשה איני מבין בכלום! אני פשוט יודע שהרייקי המקורי הוא לא מה שנהוג לחשוב עליו היום וזה טיפה מרתיח אבל אין ברירה אלא לכעוס. לא כולם מושלמים כמוני.

למעלה