שלום לכולם

שלום לכולם

אני נעה, בת 23(כמעט) מצפון הארץ.
אני לא חירשת/לק"ש וגם אין לי ילדים(לק"ש או לא) ובכל זאת אני פה.
אתם בטח שואלים את עצמכם למה, אז אני אסביר.
בעקבות תוכנית טלוויזיה שבה יש דמויות קבועות וראשיות שהינן חרשות, התחלתי להתעניין בלימוד שפת הסימנים ובכלל בעולם הזה של לקויות שמיעה(ככה זה אצלי, גם לאהבה הגדולה בחיי הגעתי דרך תוכנית טלוויזיה, ואם מישהו תוהה באיזו סדרה יש חירשים- 'הוחלפו בלידתן' זו התשובה).
לפני תקופה אפילו התחלתי לצייר את כל סימני הא'-ב' בשפת הסימנים, אבל התייאשתי בשלב מסוים כי לא הגעתי לשום מקום.

בשל החיבור הזה שנוצר לי לעולם לקויות השמיעה החלטתי שאני רוצה ללמוד קלינאות תקשורת ולעבוד עם אוכלוסיות לקויות שמיעה. כרגע אני לומדת לפסיכומטרי בכדי להתקבל לתואר.
אני מאוד רוצה לרכוש ניסיון בעבודה עם ילדים ונוער חירשים ולק"ש, ומחפשת איך ואיפה לעשות את זה.
חשוב לי לציין שיש לי רקע רב בהדרכה- הדרכתי שנים בתנועת נוער ילדים ונוער בגילאים שונים וגם עשיתי שירות לאומי בבית ספר.

אז מה אני רוצה מכם בעצם? קודם כל, אני שמחה שיש פורום שכזה, קראתי בשקיקה את השרשור על הרלוונטיות/אי רלוונטיות בשימוש בשפת הסימנים, זה היה מרתק! אבל מה שאני בעצם רוצה מכם זה שתספרו לי על מסגרות לילדים ונוער חירשים'לקויי שמיעה באזור הצפון(יקנעם והסביבה) שאולי מחפשות עוד כוח עבודה(לא בהכרח בשכר, אשמח להתנדב) צעיר ומלא מוטיבציה. בנוסף, אם אתם מכירים, או שאתם בעצמכם-אנשים פרטיים שמחפשים סייעת לילד לקוי שמיעה, או מדריכה'מלווה, גם על זה אשמח לשמוע.

תודה!

אתי77

New member
בוקר אור

כמה כיף לקרא את מה שאת כותבת

גם אני אהבתי מאד את הסידרה של "הוחלפו בלידתן"
כמה חבל שאת לא ירושלמית...
בכל מקרה, אני מציעה לך לפנות למיחא חיפה או למיחא טבריה. שני המרכזים שם נהדרים - תהני בהם מאד!

היי נעה של הים

יצא לי לקרוא פוסטים שלך בפורום סוסים, אז נראה לי שהמשרה שמתפרסמת באתר שתיל תתאים לך-מעתיקה מהאתר-
דרוש/ה בוגר/ת תנועת נוער לעבודת הדרכה קבוצתית של נוער חירשים וכבדי שמיעה.
עמותת כוונים העוסקת בקידום צעירים ובני נוער עם לקויות פיזיות וחושיות מציעה הדרכה מיוחדת .
הדרכה חברתית במועדון נוער לקוי שמיעה שמטרתה הקניית התנסות חברתית בקבוצה. בני הנוער בגילאים 13-15 עוברים תוכנית הכשרה קבוצתית (מדצ"ים, מנהיגות, ופעילויות חברתיות ). נדרשת זמינות בימים שלישי ורביעי בין 10:00-16:00. אם אתם בוגרי תנועת נוער, ארגוני נוער, שנת שירות וכדומה, בעלי ניסיון בהדרכה, בעלי מוטיבציה גבוהה ורצון לתרום
דרישות:
בעלי רקע משמעותי בהדרכה חברתית במסגרות שונות. ניסיון משמעותי בתנועת נוער מהווה יתרון.
מסגרת הפעילות:
עמותת כוונים. מועדון הנוער פועל בתוך תיכון כרמל זבולון בקיבוץ יגור.
חדוה, עמותת כוונים [email protected]
www.kvn.org.il
קיבוץ יגור תיכון כרמל זבולון .איש קשר לפניות לגבי המודעה: חדוה, מרכזת המועדון
כתובת מייל לפנייה לגבי המודעה: [email protected]
&nbsp

למעלה