שלום לכולם

spidermen10

New member
שלום לכולם

אני קצת מתבייש
אני מאוד רוצה להאריך את איבר המין שלי הוא בארוך ביינוני ואני רוצה שיהיה גדול לתמיד יש למישהו המלצה מה אפשר לעשות ולמי אפשר ליפנות בנושא הזה אשמח לשימוע עצות תודה . זה המייל שלי [email protected]

תשובה

ערכתי בעבר לא מעט בירורים בנושא היות ולא מעט גברים לא מרוצים מהאיבר שלהם. נראה שהדרך הבטוחה ביותר היא התערבות רופא המתמחה בנושא. המנפחים למיניהם זה פתרון זמני בלבד. ישנם ערכות להארכה אך יכול להיווצר נזק- אל תשכח שזה אזור מאוד עדין. אל תתפתה לכל מיני הבטחות שווא של כל מיני יצרנים ולפרסומות. עקב רמת הסיכון לצד הסבירות הנמוכה כי אכן המכשירים השונים באמת עוזרים במשהו נמנעים בחנות סקס סמייל להביא אותם מוצרים במטרה לא לגרום עוגמת נפש ונזק פיזי.

spidermen10

New member
היי שרונה

המכשיר שאת מדברת עליו להגדלת איבר המין הוא מאריך את הפין אבל לא משאיר אותו גדול לתמיד .
האם יש איזשהו מכשיר יותר יעיל או אולי כדורים או משחה ?
אף פעם לא ניכנסתי לחנות של אביזריי מין אשמח אם תגידי לי במה להשתמש שיהיה משהו אמין וטוב ומאיפה אפשר לקנות בחנות דיסקרטית וכמובן באיזה מכשיר להשתמש תודה .

תשובה

א) אני לא מכירה משהו שהוא אמין או בטוח לשימוש. במידה והייתי מכירה הייתי מוכרת את זה בעצמי ללקוחות. כפי שציינתי קודם, מבדיקה אשר ערכתי נמצא כי במידה ואתה רוצה לעשות משהו בנידון אתה חייב לפנות לרופא מומחה בתחום!
ב) לחנות סקס יש אינטרס למכור לך דברים. מהניסיון שלי בתחום אני יודעת שיש המון מצגות שווא והצגה לא נכונה מכוונת של מוצרים שונים. במקרה שלך, מצג שווא של מוצר יכול לגרום לכך כי במקרה הטוב לא נגרם כל נזק וסתם זרקת את הכסף שלך לפח, במקרה הפחות טוב אתה יכול לגרום לנזק לטווח קצר או אפילו לטווח ארוך עד בלתי הפיך.
&nbsp
אל תשכח שאתה מתעסק פה באיבר רגיש אשר אתה מעוניין לעשות בו שינוי- זה עניין רפואי לכל דבר. כמו שלא היית עושה ניתוח או לוקח תרופה אשר המליץ לך מישהו ברחוב אז אל תיקח עצות רפואיות או מכשירים שיכולים לגרום לך למום מעובד בחנות סקס אשר אין לו שום הכשרה רפואית כאשר המטרה שלו הסופית זה לסגור מכירה.
&nbsp
אני יודעת שבזמן האחרון יש התקפה של פרסומות בעיקר באתרי פורנו של כל מיני כדורים למיניהם- אל תתפתה. אתה לא יודע מה מהמקור של הכדורים האלה, מה הן תופעות הלוואי, ואם במקרה שקורה לך משהו- את מי תתבע?
&nbsp
בהצלחה

למעלה