שלום לכולם

כאוס28

New member
שלום לכולם

אני צריכה את עזרתכם בבקשה.
מישהי(או מישהו) יכולים להמליץ לי על דילדו נדבק?
אני צריכה משהו איכותי(עדיפות לסיליקון) שנדבר על ארונות וקירות.
תודה רבה על תשומת הלב.

כאוס28

New member
אז ככה

אורך: סביבות 18.
רוחב:סטנדרטי(אין לי מושג כמה זה). לא רחב מידי ולא דק.

דילדו סיליקון איכותי

חג שמח,
מחירי דילדו העשויים סיליקון נעים בין 100-1000 כאשר יש הבדלים בגודל, במרקם, באיכויות, במותג ועוד. בדומה לתחומים שונים יש משמעות למותגים היות ויש מותגים אשר קיימים עשרות שנים והוכיחו את עצמם שוב ושוב כיצרנים מעולים בתחום אביזרי המין וישנם יצרנים חדשים\לא ידועים אשר עדיין לא הוכיחו את עצמם במקרה הטוב או מספקים מוצר בינוני או גרוע במקרה הרע. בדומה לתחומים רבים מומלץ להתחיל עם אביזר טוב אך לא יקר מדי. זול- לעיתים קרובות בא על חשבון האיכות. יקר- אביזרים יקרים מאוד מומלץ בדרך כלל למשתמשים שהם יותר מנוסים ויודעים מה הם צריכים ומחפשים. לעיתים משתמש מתחיל לא יידע להעריך את האיכויות של מוצר שהוא HIGH END.
על סמך הדרישות שלך ניתן להמליץ על דילדו מבית NMC היות והוא הדילדו אשר נותן את התמורה הטובה ביותר ביחס למחיר. מותג זה קיים כבר מעל 35 שנה ונמכר בחנויות רבות בארץ ובעולם כך שאת יכולה להיות בטוחה שדגם ספציפי זה או מוצרים אחרים מאותה חברה הם איכותיים ובטוחים למשתמש\ת.
חשוב להדגיש- ישנם דילדואים וויברטורים ריאליסטים רבים אשר עשויים מחומרים אשר עם הזמן מתפרקים ומשחררים חומרים רעילים. לרוב אותם דילדואים עולים בין כמה עשרות שקלים ועד ל-150 לערך. חשוב לבדוק ממה עשוי הדילדו ובדיקה זריזה בגוגל תוכל לעזור לך לקבוע אם החומר בריא או לא בריא.

NMC MEGAHOOD

בהצלחה!

למעלה