שלום לכולם

• פותח הנושא h102
  • פורסם בתאריך

h102

New member
שלום לכולם

אני רושם הכי פתוח שאפשר ומקווה להבין
יש לי סכום של 300 אלף שח שאני מעוניין להשקיע.

האם בחול התשואות טובות יותר מבארץ.
האם יש חברה או חברות שאתם יכולים להמליץ עליהם ?
חשוב לי שמי שממליץ זה אנשים כמוני ולא בעלי איטנרס כזה או אחר

תודה למשיבים

תשואה בהשקעות נדל"ן בחו"ל

היי

תשובות לשאלותיך:
אני רושם הכי פתוח שאפשר ומקווה להבין
יש לי סכום של 300 אלף שח שאני מעוניין להשקיע.

האם בחול התשואות טובות יותר מבארץ.
תלוי איפה. כן ישנם מדינות רבות בהן התשואות טובות יותר מישראל. זו הסיבה שמשקיעים שפויים מנוסים ומתוחכמים טורחים ללהשקיע ולנהל השקעות מרחוק ולא בחצר האחורית. אגב, התשואה אינה הסיבה היחידה. יש כאן משוואה פשוטה, הזדמנות לתמורה טובה יותר מאשר בשוק הנדל"ן הישראלי ומנגד היכולת להכיל ולשלוט בהשקעת נדל"ן בניהול מרחוק. זה לא השקעה פאסיבית, זה יותר דומה להשקעה בטייס אוטומטי. טייס הוא מאוד מיומן למרות שלרוב אינו צריך לעשות יותר מדי כל עוד הכל במצב אוטומט. כלומר על המשקיע להיות מאוד מיומן כך שבעת הצורך ביכולתך לפעול. כל עוד אתה מאוד מיומן אתה בפועל צריך לפעול פחות ומסוגל בעיקר להיות במצב בקרה

עם זאת.
אל תשקיע לפי תשואה. השקעות נדל"ן זה לא שופינג תשואה! עליך להיות מסוגל לבדוק שאתה קונה נכס במחיר טוב ביחס למחיר השוק באזור. ושוב כדאי להתחיל להשקיע במיקומים איכותיים ולא להתחיל ממיקומי אוכלוסיה קשה. אני כותב את זה כי זו התוצאה שנופלים אליה לא מעט ממשקיעי שופינג התשואה.

האם יש חברה או חברות שאתם יכולים להמליץ עליהם ?
<font>לא אמליץ לך על חברה. אמליץ לך על כמה כלים בסיסיים לבדיקת חברות:
>> בדיקת גוגל על החברות - ביקורות , עדויות משקיעים , תביעות</font>
<font>>> עדויות \ ממליצים - לא של משקיעים חדשים אחלא כאלה שעבדו עם החברה לפחות 2-3 שנים ועדיף יותר מנכס אחד \ עסקה אחת</font>
<font>>>מודל השקעה - מודל פשוט שאתה יכול להבין אותו או לחלופין שיש לך מישהו מקצועי שמבין אותו ויכול להסביר לך בצורה פשוטה שאתה תבין. לודא שאין ניגוד אינטרסים במודל. </font>
<font>>> מתחבר לנקודה למעלה. לשמור את זה פשוט. לא להשקיע במה שאתה לא מבין. למשקיע המתחיל ממליץ ללכת לא רק על מודל עסקי פשוט בעדיפות השקעה ישירה בבעלות ושליטה מלאה שלך, אלא גם במיקום נורמאלי לא להתפתות לאזורים יותר קשים ומורכבים בגלל חלומות תשואה גבוהה בהשקעה נמוכה. </font>
<font>אסיים בטיפ בשבילך שאם תקשיב לו יחסוך לך מפח נפש.</font>

EDDSTAT

New member
ביטחון בהשקעה שלך

כמו בארץ גם בחו"ל אנשים רוכשים דירות, יש אזורים יותר טובים יש אזורים פחות טובים.
חשוב שתבצע השוואה בין מה שאתה מקבל בהשקעה לבין הדרישות שלך.

ההבדל בין הארץ לבין חו"ל הוא רף הכניסה היחסית נמוך שיש בחו"ל.

אדי וייס
ניתוח השקעות נדל"ן בינלאומיות

למעלה