שלום לכולם

kobi932

New member
שלום לכולם

אני מהפורום השכן תרומת ביצית היום עשינו אולטרסאונד נמצאו 2 שקי הריון ושני דפקים הגודל העוברים תואם את תאריך ההחזרה 6 פלוס 2 רציתי לדעת מה הסיכוי ששניהם יקלטו ? אני מכיר את תסמונת התאום הנעלם עד איזה שבוע זה יכול לקרוא ? ומה הסיכוי אחרי שיש דופק ללדת תאומים

מזל טוב!

הם שם,כנראה,לא על מנת להעלם
.
שקים,דופק,התפתחות תקינה....אופטימיות קובי.
תהנו מהיריון מיוחד של תאומים מנצחים (two wins)
.
שיהיה קל,עגול ומשעמם.
חתימה טובה
(מרגש מאוד:))

kobi932

New member
תודה רבה

מאוד התרגשנו עברנו לא מעט מלידה שקטה ועד טיפולי פוריות שלא צלחו עד תרומת ביצית אנחנו חובקים ילד מקסים בן 1.4 לפני כמה שבועות עשינו החזרה של 2 מוקפאים (גם עם הילד החזרנו 2 ) כבר מההתחלה אחרי ההחזרה התחלנו לקבל אנדיקציה שמדובר כנראה על תאומים אם זה בטא גבוה או בחילות בשלבים מאוד מוקדמים של ההריון ברור לנו שלא בטא או בחילות יכולות לנבא הריון מרובה עוברים אבל מבחינתנו זה היה רמז היום בבוקר אישתי חוותה דימום קל היה לנו ברור שזה קשור הלכנו לבת חולים שם ראו שני שקים ושני עוברים עם דופק וגודל שתואם לשבוע היא קיבלה זריקה והתבקשה להגיע יום כן יום לא למיון נשים על מנת לקבל זריקה נוספת בנוסף קיבלה שבוע מנוחה נאסר עליה להרים ילדים או כול דבר אחר כבד מחר הולכים לאולטרסאונד פרטי (נקבע מראש ) אנחנו מאוד רוצים תאומים

כל מה שכתבת מוכר לי

את כל השלבים שעברתם ועוברים כעת....עברתי גם אני
והיום, ב"ה, אני אמא לתאומים בת ובן, בני 6 ועוד קצת וחצי
.
קראתי אותך לא פעם.
אני משוכנעת שתדעו איך לפעול על הצד הטוב ביותר
וחוץ מזה....ברוכים המצטרפים לפורום הזה

kobi932

New member
אני מעדכן

יצאנו עכשיו מאולטרסאונד יש דופק תקין וגודל העוברים תקין ביחס לגילם הרופא אמר לנו שעד שבוע 10 הם עלולים לאבד את הדופק שלהם אחרי שבוע 10 זה פחות סביר יום ראשון הקרוב זה יהיה שבוע 7 קבענו פגישה נוספת לעוד שבועים

מזל טוב!
אכן, תסמונת התאום הנעלם נפוצה בעיקר עד שבוע 9-10.
אני מאמינה ומקווה שלשניים שלכם אין תכנון להיעלם

נשמח מאד לעדכון בשבוע הבא (אם חישבתי נכון, תהיו כבר אחרי האולטרסאונד הבא...)..
שיהיה במזל ובהצלחה

kobi932

New member
תודה רבה

האולטרסאונד הבא בעוד שבועים אני כמובן יעדכן

למעלה