שלום לכולם

REAL fairy

New member
שלום לכולם

הייתי אתמול במקרה במן הופעה מצומצמת של האלמנה השחורה. את האמת, שלא שמעתי אתם לפני זה. רק שמעתי עליהם. אבל הם מעולים! מישהו יודע איך אפשר להשיג את הדיסק או את השירים שלהם?

SlamminDino

New member
שלום אלמנות שחורות!!

לפניי שאני מתחיל עם החאלטורה הייתי מאוד רוצה לברך את בעלת הבית ואת באיי המקום באתר החדש שהוקם!!
אין צורך לאמר שאני לא מכיר מוזיקה ישראלית לסוגיה השונים אבל היי, את זה כבר יהיה אפשר לראות לפי התוכן. לעומת זאת, אני מודע שיש כוחות רבים בעולם שאיני מודע להם עדיין והם חיוניים ביותר לנפש האדם.
אני בטוח שאתם אוהבים את הלהקה הזאת מאוד ובהזדמנות זו גם אשמח מאוד להכיר את חבריה וכמה משיריה. העטיפה של אחד הדיסקים, זו שמופיעה בשער הפורום כבר גוררת אותנו בשקט לתוך עולמם החשוך של האלמנות השחורות שעד לפניי כמה זמן חשבתי היו רק נפצים ועכבישים גדולים כאלה.... אז שיהיה המון בהצלחה וכיף פה בפורום!!
תדעו ימים רבים של נחת מגולשים שבעצם נכנסים וכותבים!!
דינו
מנהל הבאר הגדול במדינה שהוא גם פורום בייסבול

שלום....

הופעות מהסוג של יום שישי בלילה, שזה בעצם מסיבת יומולדת לאחד החברים הכי קרובים של הלהקה. מתבצע לא פעם ולא פעמים. ככה זה שיש חברים טובים לאלמנה שחורה הם יכולים להפתיע אותך! דרך אגב אני לא יודעת מי את/ה אבל גם אני הייתי שם. דיברנו? בכל אופן נכון שהיה גדול!!!! את/ה היית שהמגבר נפל שהם השתוללו?

למעלה