שלום לכולם...

שאפתן

New member
שלום לכולם...

הייתי רוצה לנסות לפתוח שרשור כאשר כל אחד ירשום את המשפט שהכי עושה לו את זה... משפטים עם המשמעות הכי גדולה לדעתכם... אני בטוח שיש פה אנשים מקוריים שיוכלו לחדש לנו... מקווה שתזרמו איתי...

conatus

New member
הכה בלי רחמים

"הכה בלי רחמים ! ראה את הנשים והגברים כסוסי הדואר שהינך משאיר בכל תחנה לגווע אז יפחדו ממך כך תגיע למרום משאלותיך..."

וואי וואיי וואיי... על זה נאמר -

בע"ה עם חברים כאלה מי צריך אויבים הממ..:) לא ממש סימפטטי את המשפט מקווה שאתה סולח ואני מוסיפה משפט- סוף דבר הכל נשמע את האלוקים ירא ואת מצוותיו שמור כי זה כל האדם

Lu Tze

New member
למה לא?

במיוחד כאשר כל מה שאני צריך זה להפנות אתכם לחתימה שלי.

אבישגוש

New member
לי יש.... (אני ינסה..)

* אני לא מאמינה באמונות תרבותיות שנוצרו על-מנת לחשוב שיש מי ששומר עלי מלבד אני עצמי.. * תתגבר תתגבר כך אומר לי הקול להפגע וליפול כל אחד יכול לכולנו מותר להיות חלשים רק לא לאטום אזניים לא לעצום עיניים לא לעזוב ידיים גם בימים קשים.." (לא נורא שזה שיר) * "כל אדם הוא נקודה חד-פעמית. יחידה ומיוחדת בטבע שכמוה לא היתה וכמוה לא תהיה" * זה כבר לא עצב גם הכאב כבר לא ולא הבלתי נסבל הוא שאי אפשר לחיות איתו.. איך עם כל השנים שעוברות הפצע ממשיך לדמם.. * "הדמעות בוערות בעיני, יש בי רצון לצעוק לעולם. למה אני לא במקומך?.." * "בפעם הראשונה בחיי הבנתי מה הפרוש של בכי מר -זה לא בכי מקל ולא דמעות השוטפות בחמימות את הצער".. * "אם אני הוא אני מפני שאתה הוא אתה אז אני לא אני ואתה לא אתה.. אך אם אני הוא אני כי אני הוא אני ואתה הוא אתה כי אתה הוא אתה.. אז אני הוא אני ואתה הוא אתה.." הממ... אני חושבת שזהו זה.. (זה כולל את החתימה שלי שלא יהיו אי הבנות)

אבישגוש

New member
יוו.. מצאתי עוד.. ../images/Emo8.gif

(דלא תגיד שאני לא זורמת..
* אם תשמור על ראש פתוח, המח שלך עלול ליפול. * חבר בצרה הופך ליהיות צרה. * אל תתנו לי עצות! אני יכול לטעות גם בלי עזרה! * כולם לובשים מסכות, אבל רק בפורים כולם מודים בזה. * שלושה דברים אי אפשר להחזיר לאחור: חץ שנורה, מילה שנאמרה, טעות שנעשתה. * עבודת צוות היא חיונית. היא מאפשרת לכל אחד להאשים מישהו אחר! * אל תחלום על מה שאתה רוצה לעשות, תתעורר ותעשה את זה. * לפעמים צדק הוא רק כוכב. * יש אנשים שאוכלים כדי לחיות, ויש אנשים שחיים בשביל לאכול. * נחמד להיות חשוב אבל חשוב להיות נחמד. * הבן אדם עושה את הכסף, הכסף לא עושה את הבן אדם. * זה לא שקר כל עוד אתה מאמין בזה. * חקלאי טוב חורש גם בבוץ. * אני לא אומר כל מה שאני חושב ולא חושב כל מה שאני אומר. * בני אדם לועגים לדברים שאינם מבינים. * מצפון: קול שאומר לך לא לעשות משהו אחרי שכבר עשית אותו. * האינטיליגנציה מזהה מה שהיה. הגאונות מזהה מה שיהיה. * לעולם לא שוכחים אדם כל עוד כדאי לזכור אותו. * המשחק אינו מסתיים עד שהוא נגמר. * בלבול הוא השם שאנו קוראים לסדר שאיננו מבינים. * הסבלנות היא מחצית החוכמה. * בכל יום יש שמש חדשה.

אבישגוש

New member
חח טוב שיהיה ... יש עוד..

* אין לי שום דבר להוכיח, וכרגע הוחכתי את זה! * "אלוהים מת! יחי סופרמן!" * אם אין לך מישהי-סימן שלמישהו יש שתיים! * You're hearing only what you wanna hear and knowing only what you've heard. * דברים שאמא שלי לימדה אותי: 1. אמא שלי לימדה אותי על המתנה - "חכי חכי, שאבא יבוא הביתה!" 2. אמא שלי לימדה אותי על קבלה - "כשנגיע הביתה את תקבלי מנה!" 3. אמא שלי לימדה אותי על אתגרים - "מה את חושבת לעצמך? תעני לי כשאני מדברת אליך... אל תעני לי!" 4. אמא שלי לימדה אותי על חשיבה הגיונית - "אם תפלי מהנדנדה ותשברי את המפרקת, את לא באה איתי לחנות!" 5. אמא שלי לימדה אותי על מדע הרפואה - "אם לא תפסיקי לעשות פרצופים יהיה לך פרצוף עקום כל החיים!" 6. אמא שלי לימדה אותי על חשיבה לעתיד - "אם לא תעברי את המבחן בדקדוק לעולם לא תצליחי למצוא עבודה טובה!" 7. אמא שלי לימדה אותי על העל-חושי - "תלבשי מיד את הסוודר! את לא חושבת שאני יודעת בדיוק מתי שקר לך?" 8. אמא שלי לימדה אותי על הומור - "כשתחתכי את האצבעות ברגליים מהמשחק עם מכסחת הדשא, שלא תרוצי אלי לבכות!" 9. אמא שלי לימדה אותי על התבגרות - "אם לא תאכלי את הירקות לעולם לא תגדלי!" 01. אמא שלי לימדה אותי שיעור על מין - "ואיך את חושבת שהגעת הנה?" 11. אמא שלי לימדה אותי על גנטיקה - "את בדיוק כמו אבא שלך!" 12. אמא שלי לימדה אותי על השורשים שלי - "מה את חושבת, שנולדת באסם?" 13. אמא שלי לימדה אותי על חכמת הזקנה - "כשתגיעי לגיל שלי, אז תביני!" 14. אמא שלי גם לימדה אותי את השיעור האהוב עלי ביותר - "חכי חכי עד שיהיו לך ילדים. אני מקווה שהם יעשו לך את מה שאת עושה לי!" so, if the cow goes moo, than the moose goes cow? -כשאנשים קטנים עושים צל גדול- זה סימן שהשמש שוקעת. הילדים הם נוחות גדולה בשביל ההורים בימי זקנה והם גם עוזרים להורים להזדקן מהר יותר * "מהירות האור גדולה ממהירות הקול, זו הסיבה שאנשים נראים חכמים עד שהם פותחים את הפה." * נראה לך שאני רואה הר? להר נדמה שהוא רואה אותי!

קאריני21

New member
יש לי!! ../images/Emo13.gif

יש לכבוש את הכעס ע"י אהבה, יש לכבוש את הרוע ע"י טוב, יש לכבוש את הקמצן ע"י נתינה ביד רווחה, יש לכבוש את השקרן ע"י אמירת אמת

קאריני21

New member
ואני ממשיכה....

ניצחון מביא לשנאה והמובס חי בכאב. האדם הנבון חי בשמחה כשהוא מוותר על הניצחון ועל ההפסד

אבישגוש

New member
ועוד... (לא קשור כ"כ לשרשור)

לפעמיים אני צוחקת וכולם חושבים שטוב לי..... החיוך שלי בעצם מטשטש עיקבות..... אם אני פיתאום נישברת לכאב אין גבול או דרך.... הכרית שלי כבר לא סופגת תדמעות.. עם זה אני מזדהה מאוד מאוד מאוד..

ל נ צ ח

New member
היום זה אולי מחר שאתמול פחדתי ממנו

עכשיו אני יודע למה עכשיו אני יודע כמה עכשיו אני יכול לקחת קו-ישיר את כל התחנות בדרך לבטל עכשיו אני יכול לשבת ולכתוב עוד שיר אתה זה אני והשיר הזה שייך לשנינו עכשיו אני יודע למה עכשיו אני יודע כמה עכשיו אני יכול לקחת קו-ישיר את כל התחנות בדרך לבטל עכשיו אני יכול לשבת ולכתוב עוד שיר... כך משירו המדהים המיוחד של צביקה פיק <<< עכשיו אני יודע למה >>>> מנגינתו מתלבשת נפלא עליו השיר שהיה להיט בשנות השבעים. * ~ * ~ * ל נ צ ח * ~ * ~ *

nute kram

New member
שרשר מוזר, אבל מילא...

"לפני אנחנו דואגים שלידינו יהיו הוגנים כלפי העולם, צריך לדאוג שהעולם יהיה הוגן כלפי ילדינו" "העולם מחלק לשלושה סוגי אנשים- אלה שיודעים לספור, ואלה שלא" "אין הציפור בולעת את הקקטוס בשלמותו"

למעלה