שלום לכולם

איב 1

New member
שלום לכולם

אני אמא בדרך כמו מישהי כאן רק שאני ממש בדרך אני בחודש הראשון להריוני. את כול הסיפור שלי אתם יכולים לקרוא בפורום ``וידוים`` אבל אני אספר תקציר: היו לי חיים של בילויים וזיונים (סליחה על הבוטות). נפרדתי מחבר שלי ועברתי למישהו אחר ואז גיליתי שאני בהריון והבנתי שזה מחבר שלי לשעבר. התלבטתי בקשר למה לעשות והחלטתי לחזור לחבר שלי (לא להתחתן איתו בינתיים!!!) ולהשאיר את הילד. בינתיים יש לי עוד חודש להחליט אם אני רוצה לעשות הפלה או לשמור את הילד אך בינתיים טוב לי עם הבחירה שלי. אני מקווה שאני אלמד כאן דברים שיעזרו לי בעתיד איב

היי איב ברוכה הבאה

אז הנה את כאן ואני וכל היתר . אני מחזיקה לך אצבעות להחליט בחוכמה עפ``י הנסיבות, הניסיון והרצון שלך. שיהיה לך בהצלחה עם כל החלטה. שבת שלום

משמש

New member
לאמא של רואי

מזל-טוב וברוכה הבאה, מקווה שתחזרי כשתתפני ותספרי עוד. לעניין הפיטמות, מנסיוני כאם לבן ארבעה חודשים ששתה מהיום הראשון מבקבוק, הייתי ממליצה לך על הבקבוקים והפטמות של חברת ``אוונט`` avent , תבקשי את הפיטמה הכי ראשונית עם הזרימה הכי עדינה ואיטית. רק כיום, כשבני מתחיל לשתות בקבוק עם דייסת אורז, החלפתי את הפיטמה לכזו משולבת (אם תרצי פרוט והסבר תכתבי) כך שהדייסה יכולה לעבור. לדעתי את צריכה דווקא להיות מרוצה שהוא יודע להעביר ולהבהיר לך בצורה ברורה מה לא טוב לו... והוא לא מקבל כל שינוי בפאסיביות חסרת אונים שמותירה אותך בלי הבטחון שהוא יודע מה טוב לו ואיפה צריך ``לשפר את השרות...`` להתראות, משמש.

למעלה